Facebook şifrem çalındı Facebook hesap kurtarma

Facebook şifrem çalındı nasıl geri alabilirim ya da çalınan Facebook hesabı nasıl geri alınır diye arayış içinde olanlar en iyi başvuru yöntemini paylaşıyoruz. İşte hesap kurtarma!

Andronova

Facebook mail hesabımın şifresi çalındı ve çalınan hesabı geri almak için posta adresi gibi yöntemleri öğranmak isteyenler için Facebook hesap kurtarma genel adımlarını birlikte yapacağız. Eğer Facebook’ a kayıtlı e-posta adresinizde çalındıysa yani hacklendi ise hem mail adresinizi kurtarmak için hemde Facebook hesabını kurtarmak için işlem yapmanız gerekir. Yani hangisi geri alınır belli olmayabilir.

  1. Facebook çalınan hesap için başvuru adresi. Bazı Facebook hesaplarında farklı başvuru seçenekleri karşımıza gelebiliyor. Örnek verecek olursak, Facebook nüfus kimlik kartının ekran görüntüsünü isteyebiliyor.
  2. Nüfus cüzdanının ekran görüntüsünü PC kamerası veya cep telefonu kamerasıyla çekip, Facebook’ a iletebilirsiniz. Kimlik ile başvuru adresi.
  3. Facebook’ a sorunu bildirmek için birde bu adresten başvurunuz.

Her hangi bir sorunda veya Facebook başvuruyu yapamadıysanız destek hattından yardım alabilirsiniz. 

Facebook şifrem çalındı Facebook hesap kurtarma

Facebook hesap kurtarma – Facebook şifrem çalındı

Çalınan Facebook hesabı için aşağıdaki adımları harfiyen uygulayarak başvurunuzu Facebook’ a iletebilirsiniz. Facebook hesabınızda kullandığınız mail adresini veya Facebook kullanıcı adı yada belirttiğiniz ad ve soyadı bilgisiyle hesabınız aratın. Facebook hesabınıza giriş yaptığınız en son şifreyi yazınız. Facebook gerçekten hesabın size ait olduğunu bu yöntemle anlayabilir. 

Facebook’ a hesap çalındı başvurusu yapmadan önce gerçekte hesabınızın çalınıp çalınmadığını anlamak için şifre sıfırlama adımlarını denemeniz önerilir. 

Konu için Facebook şifremi unuttum şifre kurtarma yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Çözüme ulaşamadıysanız yardım isteyiniz.

Facebook hesap kurtarma - Facebook şifrem çalındı

Facebook şifrem çalındı

Facebook hesap çalındı

çalınan hesap nasıl geri alınır

şifre sıfırlama

Yukarıdaki adımlarda her hangi bir sorun oluşursa veya bazı bölümler gelmediyse aşağıda yer alan Bunlara artık erişimin yok mu? seçeneği ile devam ediniz. Bu seçenek e-posta hesabına ulaşamadığınız zaman tercih edilebiliyor. 

Facebook çalınan hesabı geri alma

Facebook çalınan hesabı geri alma

Facebook ile iletişime geçtiğinizde nüfus cüzdanınızı talep etmektedir. Güvenlik sorularına cevap veremezseniz kimlik doğrulamasından geçmeniz gerekiyor. Kimlik görüntüsünü cep telefona veya bilgisayara aktarabilirsiniz. Kimlik görüntüsünden T.C kimlik numarasını, baba adını ve seri numarası gibi bilgileri gizleyebilirsiniz.

Facebook hesabımın şifresi çalındı nasıl geri alabilirim diye yardım isteyenler önce kırmızı yazıdaki adresleri denemeli sonra bu https://www.andronova.net/facebook/facebook-musteri-hizmetleri-turkiye-telefon-numarasi-var-mi-h2595.html bağlantımızda yer alan e-posta ve formları denemeleri gerekiyor.


Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2019, 18:18

Andronova