Galaxy Note 7 aldım şimdi ne yapmalıyım?

Galaxy Note 7 pil sorunu nedeniyle değişim ve ücret iade kararı. Samsung Galaxy Note 7 aldım şimdi ne yapmalıyım diyenler için detay haberimizde…

Andronova

Kısa süre önce dünya genelinde Galaxy Note 7 kullanıcılarından gelen pil sorunu şikayetinden dolayı Samsung, Galaxy Note 7 pil sorunu nedeniyle satışların durdurulması kararını aldı. Sonrasında ise satılan ürünlerin geri toplanmasına karar verdi.

Dünya genelinde Samsung’ a pil sorunu için yapılan şikayetlerin sayısı 35. Tabi milyonlarca adet satılmış. Bu kadar şikayet sayısı az görülse de, daha fazla şikayetin gelmeyeceğinden kimse emin değil.

Galaxy Note 7 aldım şimdi ne yapmalıyım?

Galaxy Note 7 aldım şimdi ne yapmalıyım?

Samsung Galaxy Note 7 pil sorunu nedeniyle kullanıcıların kafalarında oluşan sorunlar için, Samsung Türkiye ofisinden gelen açıklama ile artık kullanıcılar ne yapması gerektiği detaylı anlatıldı.

Samsung Türkiye’ nin ithal ettiği Galaxy Note 7 ürününü alan kullanıcıların seçenekleri şu şekilde: İsteyen kullanıcı yeni Galaxy Note 7 ile değişim yapabilecek. Ama ben ücret iadesinin yapılmasını istiyorum diyenler içinde, ücret iade başvurusu alınacak.

Yukarıdaki işlemler Ekim ayı içerisinde yapılması bekleniyor. Sizde Note 7 kullanıcısıysanız, Samsung müşteri hizmetleri iletişim hattı (444 77 11) telefon numarasını arayabilirsiniz. Alternatif olarakta Samsung yetkili servisleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Şuana kadar Galaxy Note 7 Türkiye kullanıcılarından pil sorunu ile ilgili her hangi bir şikayet yapılmadı. Ama dünya genelinde pilden kaynaklı çok fazla vaka olmasa da görülen vakalar, Galaxy Note 7 kullanıcılarını ve Samsung’ u tedirgin etti.
 

Galaxy Note 7 aldım iade


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 15:37

Andronova