Galaxy Z Flip ekran kırılır mı?

Galaxy Z Flip ekran kırıldı diyen bir kullanıcının paylaşımı kafaları karıştırdı. Ekran ortadan çatlamış gibi duruyor. Kutudan çıkarıldı ve ilk katlamada olduğunu söylüyor.

Galaxy Z Flip ekran kırılır mı?
müşteri hizmetleri

Samsung' un yakın bir zamanda tanıtımını yaptığı Z Flip ve S20 için bazı duyurularda bulundu. Önemli olan bir açıklamaya göre Galaxy Z Flip ekran sorunu yaşanıyor. Ekran kırılır mı diye sorular şimdiden gündemde.

Bir görsele göre Z Flip ekranı kırılmış görülmekte. Daha önceki paylaşımlarımızda geneli için bize göre pekte sağlam gibi durmadığından bahsetmiştik. Sık katlamalarda ekrana zarar verme ve menteşe bölümlerinde sıkıntılar çıkacağını düşünüyorduk.

Samsung şirketinin ekran kısmında önemli teknoloji kullanmış ve ince tasarımıyla katlanabilir modeli hayata geçirmişti. Ancak bir kullanıcının paylaşmış olduğu görselde ekran ortadan kırılmış.

İddiaya göre ilk kutudan çıkarırken kırıldı. Koruyucu filmini kaldırdıktan sonra ihazı katladım ve sonuç çatladı.

Bu kronik mi yoksa az sayıda bir modelde mi görülür net bilinmiyor ama genelde olduğunu düşünmüyoruz. En azından Samsung gibi dev bir markadan denetimsiz bir ürün çıkacağını düşünmüyoruz.

Yakında cihazla alakalı yeni gelişmelerin olacağını düşünüyoruz...

Galaxy Z Flip ekran kırılır mı?