Honor yetkili servisi müşteri hizmetleri

Güçlü donanıma sahip Honor, çok duyduğumuz cep telefon üreticisi Huawei' nin bir markasının. Türkiye resmi distribütörü, teknik servis ve 444 müşteri hizmetleri belirlendi.

Honor yetkili servisi müşteri hizmetleri
müşteri hizmetleri

Çin' in büyüklerinden olan akıllı cihaz üreticisi Honor, Türkiye için distribütör anlaşmasını yaptı. Artık resmen Türkiye' de yerini aldı. Honor müşteri hizmetleri telefon numarası ise 444 96 88' den Cumartesi ve Pazar hariç akşam 6' ya kadar hizmet verilmekte.

Honor, distribütörlük için Dora ile anlaştı. Alanında çok tecrübeli olan Dora, çok sayıda markanında distribütörlüğünü yapıyor.

Dora, uzun yıllardır bir çok markaya hizmet vermekte. Güçlü kadrosuyla ve tecrübeli satış ekibi ile adından söz ettiren bir şirket oldu. 2004 Yılında beri Türkiye' de hizmet vermekte.

Honor, 2013 yılında kuruldu. Kısa sürede akıllı cihaz pazarından büyük bir pay aldı. 74 Ülkede yer aldı. Hem genç kadroya hemde yeniliğe açık bir vizyona sahip şirketin Türkiye pazarında büyük rol alması bekleniyor.

Honor müşteri hizmetleri için!

Türkiye distribütörü ile artık resmi servis ağıda genişleyecek. Honer Türkiye yetkili servisleri ve satış noktaları hızla yayılması bekleniyor. Honer müşteri hizmetleri, Honer destek hattı ve yetkili servis telefon numarası için Dora ile iletişime geçebilirsiniz. Honor resmi web sitesi hihonor. com

Honor teknik servis telefon numaraları:

  • Honor İstanbul iletişim Şişli teknik servisi 0850 8116600
  • Bakırköy 212 6605959 
  • Ataşehir 850 5020800
  • Kartal 216 4528450

Honor yetkili servisi müşteri hizmetleri

Dünya genelinde çok yüksek satış rakamına ulaşan Honor, Türkiye pazarında da umduğunu bulabilecek mi diyener için önemli yükselişe şahit oldu. Performansı yüksek modellere imza atan şirket ciddi şekilde ARGE çalışmaları yapmakta. Hem güçlü donanımlı telefonlar çıkarırken bir yandan da tasarıma önem verdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2019, 23:05
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
MEVLÜT FANER
MEVLÜT FANER - 1 yıl Önce

SELAM BEN A-101 DEN HONOR 7/S CEP TELEFONU ALDIM ANCAK TELEFON KARŞIDAN ARANINCA CEVAP VEREMİYORSUN KİMİN ARADIĞINI GÖREMİYORSUN KARARIYOR EKRAN NE YAPMALIYIM BANA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ TLFONUN GARATİSİ DEVAM EDİYOR

Sıfırdan yazılım atılması gerekebilir
Sıfırdan yazılım atılması gerekebilir @MEVLÜT FANER - 1 yıl Önce

Bir kez hard reset denenecek ve durum devam ediyorsa servis.

Eyyup
Eyyup - 2 yıl Önce

Merhaba, 11 04 2019 perşembe günü A101den honor cep telefonu ürününüzü satın aldım,ama ne hikmetse bilinmez övmekle yere göğe sığdıramadığınız 1300 tlye sattıgınız honor cep telefonunun kutusunda kulaklık çıkmadı sizce bu yakışık kalıyormu ? Bu yüzden kusura bakmayın,10 puan üzerinden 2 puan veriyorum. En kötü çin maçlarında bile avadanlıgı eksiksiz kutusunda mevcut. Lütfen kulaklıgımı gönderin..

YAŞAR TURAN ÜSTÜN
YAŞAR TURAN ÜSTÜN - 2 yıl Önce

SAMSUNG Account ŞİFREMİ UNUTTUM

Teknoloji haberleri