Instagram neden açılmıyor Instagrama giremiyorum

Cep telefondan Instagram giremiyorum açılmıyor nedeni nedir? Instagram' a nasıl girilir diyorsanız ilk önce sorunun ne olduğunu bilmeniz gerekiyor. Sonra başvuru.

Instagram neden açılmıyor Instagrama giremiyorum
müşteri hizmetleri

Instagrama giremiyorum nedeni nedir? İstanbul' da meydana gelen olaydan dolayı sosyal paylaşım sitelerine geçici olarak erişim engeli geldi. Şuan için bu engellemenin ne zaman kaldırılacağı açıklanmadı. Ama daha önceki engellemeler dikkate alınırsa 1-2 gün bu erişim sorunu devam eder.

Kademeli olarak erişimler yapılabilecektir. Yapılan yasaklama yurtdışı erişimleri üzerinden bir nevi vananın kısılması diyebiliriz. 

Instagram giremiyorum hatası için bu yazı geçmişte görülen bir sorundan dolayı ortaya çıkmıştır. Ama olası sorunlar için yeniden düzenlenmiştir ve genel çözümlerle sizleri bilgilendirmek istedik.

Hesaba giremiyorsanız veya instagram açılmıyorsa olası çözüm seçenekleri belki işinizi görebilir. Deneme yanılmayla test ederek yorum atabilirsiniz. Sorun genelde veya kısmi genelde ise tek denenecek vpn olacak.

 • Çevrenizde aynı durumla karşılaşan var mı?
 • Uygulamayla değilde tarayıcıyla girip denedini mi?
 • Bilgisayardan hesap açılabiliyor mu?
 • Telefon kapatılması bekli çözüm getirebilir.
 • Başka telefonlarda hesabınıza giriş yapıyor musunuz?
 • Kendi telefonunuzda başka bir hesaba girmeye çalışın.
 • Telefon tarih ayarının doğruluğundan emin olun.
 • En önemlisi eski instagram sürümlerini telefona yükleyip deneyin.

Instagram neden açılmıyor?

Facebook, Twitter, Instagram ve bazı sosyal paylaşım sitelerine şuan için erişim yok. Ara ara girmeye çalışılsa da çok yavaş çalıştığı yönünde bilgi gelmekte. Çoğu kullanıcı Facebook, Twitter ve Instagram' a girebilmek için DNS ve VPN yöntemlerini tercih ediyor. DNS yöntemi mobil cihazlarda Wi-Fİ bağlantısı ile yapılabilmekte. Operatör internet erişiminde VPN kullananlarda bulunmakta. Bu tarz bağlantıları tercih edenler için: Güvenilirliği belli olmayan uygulama ve adresler virüs saçabiliyor!

Sosyal erişim engelli kaldırıldı ama hala Facebook, Twitter veya Instagram' a erişim yapamıyorsanız, Farklı cihazlardan ve internet ağlarından giriş yapmaya çalışınız. Hesabınız kaynaklı mı yoksa cihazınız kaynaklı mı analiz yapınız. Hesabınıza tarayıcı üzerinden giriş yapınız. Eğer cihaz kaynaklıysa uygulamayı kaldırıp, cihaz önbelleğini temizleyip, uygulamayı yeniden yükleyin.

VPN tarzı uygulama kullanıyorsanız kaldırıp deneyiniz. Sorun hala devam ediyorsa bizimle iletişime geçiniz. Bilgi olarak Instagram müşteri hizmetleri numarası bulunmuyor! 

Instagram neden açılmıyor Instagrama giremiyorum

Instagram' a girememe nedenleri

 1. Dünya genelinde bir sorun olabilir.
 2. Türkiye kaynaklı port sorunları olabilir.
 3. Yasal bir durum söz konusu olabili mi?
 4. Hesabınız kaynaklı olabilir. Başka hesaplarda deneyin.
 5. Telefon kaynaklı sorunlarda bazen olabiliyor.
 6. İnternette girdiğiniz yerde bir engelleme olabilir.
 7. Hız sorunuyla karşılaşabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2019, 14:28
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Emde
Emde - 2 yıl Önce

Off

sibel
sibel - 3 yıl Önce

Neden giremiyorum

Melek Çeçan
Melek Çeçan - 3 yıl Önce

Telden instayi kaldırıp yine indirdim ama yinede hiç bi hesaba giremiyorum

Harun
Harun - 3 yıl Önce

instagrama giriş yapamıyorum. giriş yap dediğimde, ''Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu'' diyor. başka telefondan girebiliyorum hesabıma ama kendi telefonumdan giremiyorum. uygulamayı silip yüklediğimde aynı sorunla defalarca karsılastım. sorun nedir yardımcı olabilir misiniz?

merve
merve - 3 yıl Önce

Telefonumdan hivbir hesaba giremiyorum

Ozlem
Ozlem - 3 yıl Önce

instagrama giriş yapamıyorum. giriş yap dediğimde, ''Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu'' diyor. başka telefondan girebiliyorum hesabıma ama kendi telefonumdan giremiyorum. uygulamayı silip yüklediğimde aynı sorunla defalarca karsılastım. sorun nedir yardımcı olabilir misiniz?

İBRAHİM
İBRAHİM - 3 yıl Önce

Hesab bizim olduğu halde giremiyoruz bir çok kullanıcı kaybediyorsunuz size yemin ederimki bu hesabım benim olduğu halde bana geri verilmesse ben dahil bütün yakınlarıma bu uygulamayı zorla sildiricem yeter ya bi çözüm bulun hesap bizim biz giremiyoruz

Erinsu
Erinsu - 3 yıl Önce

İnstagram sildim ama hala açık giriş yapıyorum ama girmiyorm

Elif can
Elif can - 3 yıl Önce

Yardım edin

nilgül
nilgül - 3 yıl Önce

Hesabimi bulamiyorum giremiyorum

burak
burak - 3 yıl Önce

ıphone 6s telefonumdan instagrama giriş yapamıyorum. giriş yap dediğimde, ''Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu'' diyor. başka telefondan girebiliyorum hesabıma ama kendi telefonumdan giremiyorum. uygulamayı silip yüklediğimde aynı sorunla defalarca karsılastım. sorun nedir yardımcı olabilir misiniz?

RESUL BALCIOĞU
RESUL BALCIOĞU - 3 yıl Önce

İstagramima hic bir şekilde giremiyorum başka bir hesaptan adrese bakıyorum. resulbalci11 Yazıyor sifremide yaziyorum girmiyor biz şifrenizi yeniledik hesabinizin güvenligi için yazıyor Teknoloji hattını da arıyorum ama çalmıyor bile bana yardımcı olun lütfen hesabima giriş yapayım veya kok kapatılsın benim telefon numaram bu buradan olasınız lütfen bana 0551...

Sefa
Sefa - 3 yıl Önce

İnstagrama iki cihazdan da giremiyorum uzugunuz isteğinizle ilgili sorun oluştu diyor yardim edin

zeynep
zeynep - 3 yıl Önce

instagramıma giremiyorum bilgisayardan girebiliyorum ama telefondan girmeye çalıştığımda bilinmeyen bir ağ hatası oluştu diyor farklı telefonlarda denedim şifreyi değiştim sildim yükledim dondurdum açtım hala olmuyor o yüzden 2. hesap açtım

kübra
kübra - 3 yıl Önce

İnstagrama iki cihazdan da giremiyorum uzugunuz isteğinizle ilgili sorun oluştu diyor yardim edin


Teknoloji haberleri