İnternet neden yavaş? Facebook neden yavaşladı?

Facebook' a giremiyorum sorun mu var? Facebook yavaş açılıyor yasaklandı mı acaba! Devlet tarafından ülke güvenliği için erişim yasağı getirildi. Detayları haberimizden inceleyiniz.

Andronova

Akşam başlayan internet erişim sorunu nedeniyle Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp ve YouTube sitelerine erişimde sorun olduğu görüldü. Kontrol ettiğimizde internette görülen yavaşlama nedeniyle oluştuğu anlaşıldı.

Bu sorun geçici olabilir. Her hangi bir resmi açıklama bulunuyor. Bu sorun Türkiye genelinde mi yoksa bazı bölgelerde mi var net bir bilgi bulunmuyor. Ama incelediğimizde İstanbul, Ankara, Erzurum ve Erzincan gibi illerde şuan bu sorun görülmekte.

Son dakika sorunun çözümü için ya beklemenizi öneririz. Ya da DNS ve VPN programları denemenizi öneririzç Manuel DNS adreslerini de deneyebilirsiniz. Sizde sorun yaşıyorsanız il bilgisi ve internet erişimini neyle sağladığınızı belirterek, haberimize yorum bırakarak paylaşabilirsiniz.

İnternet neden yavaş? Facebook neden yavaşladı? Neden açılmıyor?

İnternet neden yavaş? Facebook neden yavaşladı?

Rusyanın Ankara büyükelçi silahlı saldırıya uğradı. Alınan bilgiye göre Ankara’ da bir sergide silahlı saldırı sonucu hayatını kaybettiği açıklandı. Bu olaydan dolayı şuan sosyal paylaşım sitelerinde ve internette yavaşlama görülmektedir.


Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 18:06

Andronova