Kozmik ışınlar Dünya' ya yaklaşacaktır yüksek radyasyon olacaktır!

Facebook ve WhatsApp' tan bu gece 00:30-03:30 saatleri arasında Kozmik ışınlar Dünya' ya yaklaşacaktır yüksek radyasyon olacaktır şeklinde size de bir mesaj geldi mi?

Andronova

Bu gece 00:30-03:30 saatleri arasında telefonları, hücresel cihazları, tabletleri ve diğer cihazları kapattığınızdan emin olunuz ve vücudundan uzaklaştırınız. Şeklinde bir mesajla karşılaştınız mı?

Facebook, Twitter, Instagram ve WhatsApp‘ ta dolaşan Singapur televizyonundan haber şeklinde yoğun bir şekilde yapılan paylaşımda, bu gece Dünya genelinde 12:30-03:30 arası çok yüksek radyasyon olacağı, Kozmik ışınlar Dünya’ ya yaklaşacağı, bu nedenler cep telefonlarını ve radyasyon verecek cihazları kapatın şeklinde paylaşımlar dolaşmakta.   

Kozmik ışınlar Dünya’ ya yaklaşacaktır

Paylaşımda aynı zamanda cihazları vücuda yakın bir yerde tutmamanız gerektiği, ciddi bir hasara neden olabileceği de yer almakta. Teknoloji haberleri

Kozmik ışınlar Dünya’ ya yaklaşacaktır yüksek radyasyon olacaktır! Yukarıdaki şekilde bir mesaj size de geldi mi?

Bugün akşam saatlerine yakın başlayan paylaşımlar rekor kırdı diyebiliriz. Aşırı şekilde yapılan paylaşımlar sosyal medya siteleri dışında aynı zamanda WhatsApp üzerinden de yoğun şekilde paylaşım yapıldı.  


Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2017, 15:22

Andronova