Sim Kartınız 4.5G’ ye Uyumlu mu?

Kullandığınız sim kart 4.5G’ yi destekliyor mu? Turkcell, Vodafone ve Avea 4.5G sim kart uyumluluk sorgulaması nasıl yapılır? İşte 4.5G uyumluluk testi.

Avea operatöründe kullanılan, sim kartların geneli, 4.5G uyumlu değil. Ama sim kartınızı değiştirmeden önce cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne, 4.5G HAZIR yazıp 5555′ e ücretsiz kısa mesaj atarak, sim kartınız desteğini öğrenebilirsiniz.

Vodafone operatöründe, şuan kullanılan hemen hemen tüm sim kartlar 4.5G‘ yi desteklemektedir. Kullandığınız sim kartta, 3G yazıyorsa ve telefonunuz da uyumluysa, 4.5G hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. 4.5G uyumlu sim kartlar, 64KB, 128KB ve 512KB.

4.5G’ye uyumlu sim kartlar hangileri?

4.5G Uyumluluk Testi Nasıl Yapılır

Turkcell operatörünü kullanıcıları için, sim kartlarının, 4.5G uyumlu olup olmadığını sorgulamak için burada yer alan bağlantıyı tıklayıp, açılan sayfanın ortasında yer alan, 4.5G sorgulama ekranına, telefon numaranızı ve Turkcell şifrenizi yazıp, sorgula butonu ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Sim kartınız uyumsuz ise Turkcell iletişim merkezlerinden yeni 4.5G uyumlu sim kartınızı, ücretsiz alabilirsiniz. Her hangi bir ücret alınmamaktadır.

4.5G uyumlu sim kartlar,Avea 4.5G sim kart,4.5G sim kart Turkcell,4.5G Vodafone sim kart,4.5G sim kart uyumluluk sorgulaması,sim kartım uyumlu mu