TikTok hesap çalma anketle hackleme yöntemine dikkat

Tik Tok hesap çalma programı olarak anketle oluşturulan fake beğeni veya takip hilesi paylaşımları TikTok hackleme de kullanılıyor. Gelen beğeni arttırma linklerine dikkat.

TikTok hesap çalma anketle hackleme yöntemine dikkat
müşteri hizmetleri

TikTok beğeni ve takipçi arttırma hileleri başlığıyla gelen bağlantılara dikkat virüs veya fake bir yöntemle karşılaşabilirsiniz. Bu yöntemlerden en çok kullanılan anket yöntemine düşenlerin sayısı görünmeyecek gibi değil.

Instagram ve Facebook hesaplarını hacklemeye çalışanlar şimdide Tik Tok hesaplarına sardı. Son zamanlarda video paylaşım ağlarından en popüler uygulamalardan biri olan TikTok kullanıcılarının hesapları tehlikede.

Fake anlet düzenleyerek kurbanlarına mesajla ileten mini korsanların dikkat çeken bir başlıkla ikna etmeye çalışıyorlar. Beğeni ya da takipçi hilesi şeklinde düzenlediğinleri göstermelik hile uygulamasını seçtikleri kurbanlarına göndererek ağlarına düşmelerini bekleyen korsan furyası hızla artıyor. 

Anketle Tik Tok hesap çalma yöntemi

Anket doldurma sitelerini paravan olarak kullanan bazı hacklar, oluşturdukları sahte takipçi arttırma ve beğeni yükseltme fake yöntemle çok sayıda hesabı hackledi. Yöntem gayet basit ve özel bir beceriye gerek kalmadan uygulanmakta. Bu yöntemi kullanan çoğu kullanıcı kendini hackler ilan ediyor.

TikTok hesap çalma anketle hackleme yöntemine dikkatTikTok hesap hackleme anketine dikkat

TikTok hesap hackleme anketine dikkat

Ücretsiz anket oluşturma sitelerinden üyelik açıp anket düzenleyerek, içerikte kaç beğeni ve beğeni istenilen videonın link adresini istiyor. Bazıları da kaç K takipçi istediğini seçip TikTok hesap kullanıcı adını ve şifresini yazmalarını istiyor. Sonra sanki işlem yapıyormuş gibi izlenim bırakıyor. Bu esnada kişi kurbann hesabına ulaşıp bilgilerini değiştiriyor.

Bir önceki haberde Tik Tok beğeni arttırma hilesi aldatmacasına yer vermiştik. Haber detaylarını okumanızı öneririz. 

Yine bazı hackleme uygulamaları kullanıcılarını hacklemek için yazılmış olabiliyor. Çalıştırılan program ya direk açıldığında telefona ve bilgisayara virüs bulaştıyor ya da kişilerin giriş bilgilerini yazmasına teşfik ediyor.

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kardelen
Kardelen - 1 hafta Önce

Ben bunlarin kurbani oldum ne yapmam gerek

İletişim için adres
İletişim için adres @Kardelen - 1 hafta Önce

https://www.andronova.net/nedir/tik-tok-musteri-hizmetleri-iletisim-h3111.html

grfggggyyy
grfggggyyy - 3 hafta Önce

30 kalp