Tinder dizileri geliyor! Dizi izleme keyfi başlıyor!

Tinder dizi çekimlerine başlamıştı ve ilk dizi çekiminin tamamlandığı haberi yayınlandı. Yakında Tinder üzerinden dizi izleme dönemi başlayacak. Peki hangi diziler yayınlanacak.

Tinder dizileri geliyor! Dizi izleme keyfi başlıyor!
müşteri hizmetleri

Dünya genelinde sık kullanılan uygulamalardan biri Tinder yavaş yavaş Türkiye' de de tanınıyor. Bu uygulamanın birde önemli bir projesi var. Yakında Tinder dizileri geliyor!

Tinder, kullanıcıların daha çok sosyalleşmelerine olanak tanıyan arkadaşlık uygulamalarından biri. Uygulamanın ortak noktası çok sayıda insanla tanışmanız ve sohbet ortamının sağlanması.

Tinder Türkiye dahil çoğu ülke için yayınlayacağı dizilerle gündeme geldi. Dizilerde dil desteği ile altyazı halinde çoğu ülkede yayına girecek diziler için çalışmaya başladı.

Tinder dizi çekiminin konusu bir serüvende ve aşk içeriğine sahip. Şirketin aldığı bu karar çoğu alandaki teknoloji severleri şaşırttı. İlginç bir hamle ile daha büyümesi hedeflenen uygulamanın dizileri tutarsa gerçekten büyük bir sektör dağabilir.

Yurtdışı kaynaklara göre yeni çekimleri tamamlanan bir dizi için şu an planlama yapılıyor Ne zaman yayına gireceği ve hangi dilleri destekleyeceği konusunda bir açıklama yayınlanmadı.

Uygulamanın sunduğu içerikler nedeniyle pek uygulamayı kullanmayanların şu an denemek için cihazlarına yüklediklerini düşünüyoruz. Uygulama geliştiricisinin bu şekilde bir projesi olması gerçekten sosyal ağlara yeni bir anlam kattı.

Tinder Swife Life adlı siteyi hayata geçirdi. Özgün videoların ve makalelerin olduğu bir yer olarak tanımlanmakta. Şirket orjinal içerik konusunda önemli adımlar attı. Attığı adımların ne kadar doğru olduğu şirketin hisselerinin son 1 yıl içinde %75 arttış göstermesinden anlaşılıyor.

Son olarak Tinder dizsi AirBnb ile yürütülmekte.

Tinder dizileri geliyor! Dizi izleme keyfi başlıyor!

müşteri hizmetleri