Twitter giremiyorum açılmıyor ne zaman açılır? YouTube açıldı.

YouTube giremiyorum Twitter giremiyorum açılmıyor ne zaman açılır? YouTube neden açılmıyor? YouTube video açılmıyor. YouTube girmiyor çalışmıyor çözümü. Twitter açılmıyor 25 Aralık 2016 – 27 Aralık 2016!

Andronova

22 Aralık 2016 gece yarısı başlayan Twitter erişim sorunu hala devam etmekte. İlk saatlerde sitelere erişim var ama yavaş açılırken, ilerleyen saatlerde tamamen erişim yapılamadı.

Erişim engeli sadece Twitter ve YouTube ile sınırlı değildi. Facebook ve WhatsApp’ ta bundan nasibini almıştı. Tabi tamamen erişim yapılamaması en fazla 1 gün sürmüştü. Nedeni ise devletin hassasiyet gösterdiği sorunun çözülmedi.

Peki YouTube ve Twitter hala neden gerekli düzenlemeleri yapmıyorlar? BTK tarafından uyarılan sosyal paylaşım sitelerinden YouTube ve Twitter, gerekli düzenlemeleri hızlı şekilde yapmadığından yani gerekeni ağırdan aldıklarından dolayı bu zamana kadar erişim engeline takıldılar. Ama YouTube anlaşılan gerekli düzenlemeyi yapmış ve erişim yapılabiliyor. Ama Twitter hala Türkiye’ de erişim sorunu yaşamakta.

BTK’ dan resmi bir açıklama gelmedi. Ama aldığımız bilgiye göre Twitter gerekli düzenlemeleri yapılacağını BTK’ ya bildirmiş. Yani bugün yarın bu sorun çözülecektir.

Twitter giremiyorum açılmıyor ne zaman açılır?

Twitter giremiyorum açılmıyor ne zaman açılır?

YouTube giremiyorum Twitter giremiyorum çözümü nedir?

Şuan için tek çözüm VPN programları. Ama tüm VPN programları da iş görmüyor. Ya erişim yapılamıyor. Ya da yavaş şekilde giriş sağlıyor. Aşağıda “İlişkili Haberler” başlığı altında “En iyi VPN programları 2017” haberimizi kesinlikle incelemenizi öneririz.

Yukarıdaki programlardan bazıları bu sorunu çözecektir. Bu VPN programlarının aynı zamanda iPhone ve Android cihazlar için VPN uygulaması da bulunmakta.  

Uyarı: Bilmediğiniz VPN programları bazen yarardan çok zararı dokunabiliyor. Yani güvenlik zafiyetine neden olabiliyor!
 


Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2017, 15:23

Andronova