Twitter giriş için çözüm VPN programı

Twitter yine yavaşladı ve bazende açılıyor çözümü için ne yapılacağına ve sebebine yer verdik. Cep telefondan Twitter açılmıyor ise aynı adımlar denenebilir. VPN uygulaması wifi üzerinden sorunsuz çalışır.

Andronova

Twitter‘ a 2-3 gündür erişim yapılamıyor. İlk gün Facebook, YouTube ve Twitter’ a ya erişim yapılmadı ya da çok yavaş açılıyordu. Sorun için net bir açıklama yapılmadı. Ama belirtilen her hangi bir erişim engelinin olmaması.

Peki Twitter’ a neden hala erişim yapılamıyor? BTK, sosyal paylaşım sitelerinde yer alan paylaşımların kaldırılması için resmi başvuru yaptı. 1 Gün sonra Facebook gerekli adımları attı. Ama YouTube ve Twitter’ dan hala ses çıkmadı. Dün akşam’ da YouYube gerekli adımları attı ve erişim sağlandı.

Aldığımız bilgiye göre BTK’ ya gerekli düzenlemelerin yapılacağı aktarılmış. Ama artık ağırdan mı alıyorlar yoksa çok mu iş var bilemiyoruz. Ama bugün yarın Twitter’ da açılır.

Twitter çok yavaş açılıyor giremiyorum çözümü VPN programı Bulunduğunuz yerde Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine erişiminiz yok ya da yavaşsa ve internet bağlantısı da yavaş ise çözümü VPN programlarında. Hemen hemen doğru VPN programını kullanan kullanıcılar sorunsuz internette dolaşabilmekte. Şahsen kendimde denedim gayet hızlı bir şekilde sorunsuz dolaşım sağladım.

Twitter neden açılmıyor çözümü VPN programı

Twitter giriş için çözüm VPN programı

Hangi VPN programını kullanmalıyım? Daha önce yayınladığımız bir haberimizde VPN programlardan bahsetmiştik. Öneri VPN programları aşağıda yer almakta. Programlar hem Windows ile hemde cep telefonları ile uyumlu sürümleri bulunmakta. Tabi VPN programı ücretsiz ise belli bir kullanım hakkı verebiliyor. Ya kotalı ya da belli bir güne kadar kullanım hakkı.

VPN Unlimited programı, TunnelBear VPN programı, Hideman VPN programı, Hola VPN programı, ZenMate VPN programı ve dahası en iyi VPN uygulamaları haberinde.  

Facebook neden yavaş, Twitter neden yavaş, Instagram neden yavaş ve internet neden yavaş? Cevabı hala internet kastırılıyor. Yani rahat bir şekilde kullanılmaması sağlanılıyor. Bu sorun daha çok bazı bölgelerde devam etmekte. Ne dediğimi anlamışsınızdır!   


Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 01:27

Andronova