Twitter hesabıma giremiyorum açılmıyor sorunu

Twitter hesabıma giremiyorum beyaz ekran geliyor şeklinde yazanların bazılarında esasında Twitter açılmıyor nedeninden dolayı olduğu sonradan anlaşılıyor.

Andronova

Twitter hesabınıza girerken hata alıyorsanız veya almıyorsunuz ama girer girmez sizi giriş sayfasına atıyorsa bu aşağıdaki iki öneri bağlantıdan yararlanmanızı öneriyoruz. İsteyen ek yardım alanındaki başlıklar içerisindeki bağlantılardan da yararlanabilir. 

  • support.twitter.com/forms/signin
  • help.twitter.com/en/forms/features-and-settings/help-me/changes-to-my-account-settings

Şunların kontrol edilmesi gerekiyor:

  • Yaşanan genel olmadığından emin olunuz. 
  • Kullanılan internetle ve cihazla alakalı mıdır diye test ediniz.
  • Telefona veya uygulamaya güncellemenin gelmesiyle bir uyum sorunu çıkmış olma ihtiimaline karşın önceki bir Twitter versiyonunu kurunuz.
  • Tarayıcıyla bilgisayarınızdan giriş yapmaya çalışınız. DNS kullanılarak veya VPN üzerinden açılabilir.

Telefonunuzla alakalıysa o zaman yer açınız, uygulamaların içerisine girip “Twitter” yazana dokunup ve içerisinde yer alan seçeneklere teker teker denemenizi öneriyoruz. Hesabınızın test edilmesi içinde profilinizde bir şeyin değiştirilip kayıt sırasında hata vermediğinden emin olunuz. Uyarı çıkıyorsa problem olduğunu anlayacağız.

Twitter hesabıma giremiyorum

Erişim yapamadığınız Twitter hesap kullanıcı adını yazınız ve “Ara” butonuna tıklayınız.

Twitter hesabıma giremiyorum açılmıyor sorunu

Twitter’ in sizinle iletişime geçebilmesi için erişim yapabildiğiniz e-posta adresini yazınız. Twitter hesabınıza giriş yaparken aldığınız hata mesajını “Sorunun tanımı” bölümüne yazınız. Sorunu burada detaylı olarak belirtirseniz, zaman kaybı yaşamazsınız.

Twitter hesabıma giremiyorum iletişim numarası var mı?

Şu an genel bir sorun olabilir mi acaba. Farklı bir yerden girmeyi deneyiniz. DNS ile VPN programı da kullanılabilir. Sorunun kaynağını iyi araştırıp ına göre adım atmak lazım. 

Twitter açılmıyor sorunu

Twitter hesabınıza cep telefonu numarası eklediyseniz, yukarıda yer alan “Bunun yerine bir telefon numarası girmeyi deneyin” seçeneğine tıklayarak, doğrulama kodu mesajının gelmesini bekleyiniz. Bu yöntemle sıfırlama ekranına ulaşılabilir ve uygun görülürse ek seçeneklerin açılması mümkün olur.

Eğer hesabınıza eklediğiniz e-postaya erişiminiz varsa, “Bunun yerine bir e-posta adresi girmeyi deneyin” önerisini kullanın.


Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2021, 08:54

Andronova