Ücretsiz orjinal Windows 10 indir yükle

Ücretsiz orjinal Windows 10 yüklemek için full sürüme sahip olmanız gerekiyor. Ücretsiz kurulum nasıl yapılır ve Windows 10 lisansız indirme kurulumu resimli anlatım.

müşteri hizmetleri
Ücretsiz orjinal Windows 10 indir yükle

Windows 10 orjinal full sürüm indir ve Windows 7' den Windows 10' a nasıl geçiş yapılır yazımızı okumaya devam ediniz. Windows 8.1' den geçişler içinde aynı işlemler yapılmakta. 

Windows 10 ücretsiz geçiş 29 Temmuz 2016 tarihinde son buluyor. Peki ücretsiz Windows 10 nasıl indirilir?

Windows 10 güncellemesini yapabilmeniz için onaylı Windows 7 ve Windows 8.1 işletim sistemi yüklü olan bir bilgisayarın olması gerekiyor.

Windows 10 güncellemesi için bu Ücretsiz orjinal Windows 10 indir yükle ekranda gördüğünüz gibi Windows pencere simgesini görmeniz gerekiyor. Bu bildirimde 26 Temmuz 2016 tarihine kadar gelecektir. Eğer otomatik Windows 10 güncelleme bildirimi gelmiyorsa, aşağıda Windows hemen indir haberimizden manuel Windows 10 indirme adreslerine ulaşabilirsiniz.

Windows 10 resimli kurulumu aşağıda yer almakta. Windows 10 kurulumu sırasında güncelleme seçeneklerini detaylı incelemenizi öneririm. Windows 10 kurulumda bilgisayarınızda bulunan dosyalar ve yüklü programlar zarar görmeden güncelleme yapmanızı sağlayacak seçenekler bulunmakta. Windows 10 güncellemesinde her hangi bir sorunla karşılaşırsanız öneri destek hizmeti ile görüşebilirsiniz.

Ücretsiz orjinal Windows 10 indir sistem gereksinimleri

Windows 10 otomatik yükseltme tarih saat ayarları nasıl yapılır derseniz artık bu seçenekten işlem yapılamamakta.

Windows 10 indirme adresi olarak microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 adresini ziyaret ediniz. Ücretsiz geçiş dönemi sone erdi. Ama uygun fiyata OEM lisans satın alabilirsiniz. Yani ek kullanım lisansları açılabilir. 

Güncelleme! Microsoft yeni bir karar aldı ve yakında Windows 7' den desteğini çekiyor. 2020 Yılında son desteği tamamlanıyor.

Windows 10 indirme adresi:

Ücretsiz orjinal Windows 10 indir sistem gereksinimleri

Ücretsiz orjinal Windows 10 indir yükle

Windows 10 indir

Ücretsiz Windows 10 yükle

nasıl güncellenir

windows 10 nasıl yüklenir

yükleme gereksinimleri

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 21:48
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
muhammed
muhammed - 2 yıl Önce

bu windows 10 çok güzeldi.