YouTube video açılmıyor oynatma hatası

YouTube açılıyor ama videolar açılmıyor oynatma hatası tekrar denemek için hafifçe vurun hatası için çözüm. YouTube açılmıyor neden? YouTube giremiyorum çalışmıyor.

YouTube video açılmıyor oynatma hatası
müşteri hizmetleri

YouTube sitesi neden açılmıyor? YouTube açılıyor ama videolar açılmıyor oynatma hatası tekrar denemek için hafifçe vurun sorunu. Samsung Galaxy A1 A2 A3 J4 J5 J6 J7 8J, Galaxy S3 S4 S5 S6 S7, HTC, LG, Sony Android ve iPhone erişim sorunu devam ediyor.

YouTube açılıyor ama videolar açılmıyor. Devlet gece yarısı düğmeye basarak bazı vatan hainlerini gözaltına aldı. Bundan dolayı sosyal medyada kaos oluşturmamak için önlem amaçlı geçici olarak Facebook ,Twitter, YouTube ve WhatsApp' a erişim engellendi. Instagram gibi bazı sitelerde çok yavaş açılmakta.

Genel olmayan sorunlar için aşağıdakileri uygulayabilirsiniz. Daha fazla detaya YouTube açılmıyor yazısında bulacaksınız.

  • Uygulamalardan YouTube dokunup durdurun
  • Ön bellek ve verileri temizle
  • Güncellemeleri kaldırla deneyin
  • Telefon kapatılarak açıp internet bağlantısını değiştirip deneyin
  • Mevcut uygulamayı kaldırıp eski sürümü deneyelim

YouTube video açılmıyor oynatma hatası

YouTube oynatmıyor sorunu

Sosyal medya erişim engelinin dışında cep telefonu operatörlerinde internet bağlantı erişim engeli de yapıldı. İnternet bağlantısı daha çok Türk Telekom / Avea kullanıcılarında görülmekte. Bazı bölgelerde de Turkcell ve Vodafone internet bağlantı sorunu yaşanmakta. YouTube açılıyor. Ama izlemek istediğiniz video açılmıyor. Erişim yasağı gece 1:30 gibi başladı.

İnternette yapılan engelleme için henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Bugün biraz sabırlı olalım. Devletimiz üstüne düşeni yapacaktır. www.andronova.net

YouTube açılmıyor

YouTube oynatma hatası

YouTube video açılmıyor

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 13:48