Telefon açılış ekranında logoda takıldı yeniden başlıyor

Andronova

Telefonum açılış logosunda takıldı kaldı yeniden başlıyor hatası alıyorum. Android cep telefonda açılış ekranında kalma sorunu için çözüm nedir arayışları son bulacak.

Android cep telefonlarda ve tabletlerde cihaz açılırken takılı kalıyorsa genelde yazılımsal bir sorun olduğu anlamına geliyor. Bazende cihazda yeterli boş alan olmadığından dolayı bu sorunla karşılaşılabiliyor. Aşağıdaki adımlardan bazıları cihaz içerisinde yer alan tüm verileri silebilir. Bundan dolayı önemli verileriniz varsa yetkili bir servisten destek alınız.

Buradaki nedenlerden bazılarını anlatacağız ve cihaz açılması için yazılımla müdehale veya sıfırlama işlemi yapılması gerekebilir. Eskiden sık görülen bir problemdi ve şimdilerde pek sık çıkmamakta.

Bir şey yapmadan önce;

 • Cihazı kapatıp şarja takıp sonra açtınız mı?
 • Sıkıntıya neden olacak bir uygulama yüklenmiş olabilir ve bunu kaldırmayı deneyiniz.
 • Virüs bulaşma durumlarında sık karşılaşabilirsiniz.
 • ROM atıldı ise bir yanlışlık yapılmış olabilir.
 • Güncellemeden sonra oluştu ise hard reset çözüm sunabilir.

Telefon açılış ekranında logoda takıldı yeniden başlıyor

Telefonum açılmıyor logoda takılı kalıyor

 1. Çözüm için gerekirse cihazın şarjının bitmesini bekleyiniz. Ekranı ara ara sürekli meşgul edip şarjı daha hızlı bitirebilirsiniz.
 2. Şarj bittikten sonra cihazı yeniden başlatıp deneyiniz. Açılmıyorsa 3-4 dakika kadar şarj yapıp tekrar kontrol ediniz.
 3. Download modunda yer alan seçeneklere bir deneme yapılabilir.
 4. Sorun devam ediyorsa hard reset atmayı deneyiniz. Hard reset genelde ses açma ve güç tuşu ya da ses açma + menü ve güç tuşları ile yapılmakta.
 5. Durum yine aynı ise yazılım güncellemeyi deneyiniz. 
 6. Olmadı diyorsanız sıfırdan ROM atmayı deneyiniz.


Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 16:33

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir