Telefonda Google sesli aramada tarayıcı donuyor

Andronova
1 Minimum Okuma

iPhone telefonda Google aramalarında donuyor veya sesli aramalarda donuyor ise, diğer tarayıcılarda donmuyorsa örnek Safari ve Chrome' da o zaman görseller deki adımları deneyin.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Android ve iPhone telefonda Google tarayıcısında sesli arama yaptığınızda aradığınız arama sonuçları ekrana geliyor ama hiç bir şekilde tarayıcı çalışmıyor mu? Yukarı aşağı veya sayfa kapatıcı simge çalışmıyorsa ya cihazda az boş alan kaldığında bu şekilde oluyor. Veya tarayıcı önbelleğini uzun zamandır temizlemiyorsunuz.

Donma sorunu Google uygulamasında ve Chrome uygulamasında görülebilmekte. Bazende normal aramalarda donma görülebiliyor.

Tarayıcı geçmişini silmenize rağmen sorun devam ederse Google uygulamasını telefondan kaldırıp önbellek temizleme programıyla temizleyip tekrar tarayıcıyı yükleyiniz. iPhone Google donuyor nasıl yapılır?

Telefonda Google sesli aramada tarayıcı donuyor

Google tarayıcı geçmişini silme

Google geçmişi nasıl silinir? Aşağıdaki gibi “Ayarlar” simgesine dokunun. Sonra “Geçmiş” / “Cihazdaki geçmişi temizle” ve “Çerezleri temizle

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

chrome donuyorgoogle donuyorgoogle sesli aramada donuyortarayıcı donuyor

Android / iPhone Google tarayıcı donuyorsa yukarıdakiler sorunu çözmezse telefonu fabrika ayarlarına çevirerek deneyiniz. Son öneri sıfırlan yazılım yükleme…


Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 01:31

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir