Telefonda Google sesli aramada tarayıcı donuyor

Andronova

iPhone telefonda Google aramalarında donuyor veya sesli aramalarda donuyor ise, diğer tarayıcılarda donmuyorsa örnek Safari ve Chrome' da o zaman görseller deki adımları deneyin.

Android ve iPhone telefonda Google tarayıcısında sesli arama yaptığınızda aradığınız arama sonuçları ekrana geliyor ama hiç bir şekilde tarayıcı çalışmıyor mu? Yukarı aşağı veya sayfa kapatıcı simge çalışmıyorsa ya cihazda az boş alan kaldığında bu şekilde oluyor. Veya tarayıcı önbelleğini uzun zamandır temizlemiyorsunuz.

Donma sorunu Google uygulamasında ve Chrome uygulamasında görülebilmekte. Bazende normal aramalarda donma görülebiliyor.

Tarayıcı geçmişini silmenize rağmen sorun devam ederse Google uygulamasını telefondan kaldırıp önbellek temizleme programıyla temizleyip tekrar tarayıcıyı yükleyiniz. iPhone Google donuyor nasıl yapılır?

Telefonda Google sesli aramada tarayıcı donuyor

Google tarayıcı geçmişini silme

Google geçmişi nasıl silinir? Aşağıdaki gibi “Ayarlar” simgesine dokunun. Sonra “Geçmiş” / “Cihazdaki geçmişi temizle” ve “Çerezleri temizle

chrome donuyorgoogle donuyorgoogle sesli aramada donuyortarayıcı donuyor

Android / iPhone Google tarayıcı donuyorsa yukarıdakiler sorunu çözmezse telefonu fabrika ayarlarına çevirerek deneyiniz. Son öneri sıfırlan yazılım yükleme…


Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 01:31

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir