Telefonda Yeni Nesil Telefon Kılıfı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Yıllar önce ilk telefonlar çıktığında, diğer markalardan kendini rengarenk çeşitleriyle ayıran Nokia’yı hepiniz hatırlarsınız. O dönemde renkli olmak için, ya telefonunuzun yada kılıfınızın renkli olması gerekiyordu. Kılıflar ise, genelde telefonlar ucuz olduğu ve kullanıcıların pek önemsemediği için siyah veya kahverengi oluyordu. Akıllı telefonlar çıkmaya başladığında ise durum değişti.

teknik destek

Artık, telefonların fiyatları 3 bin liralara ulaştığından, ekran koruyucu filmler, telefon kılıfları derken, telefonları korumaya yönelik gösterilen özen de bir o kadar yükseliyor. Ancak telefonu kılıflara koyarken de modaya uyumlu olmak isteniyor. Telefon kılıfları artık hem modaya uygun hemde akıllı bir çok özellikle birlikte geliyor.

İşte bu konuda kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet veren bir e-ticaret sitesinden bahsedeceğim sizlere.

Galaxy Note 3 Kılıf veya Samsung Galaxy S5 Kılıf ve daha bir çok popüler telefonlar için yüzlerce çeşit kılıfı uygun fiyatlaraücretsiz kargo ve kredi kartı, banka havalesi ve kapıda ödeme gibi avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Üstelik, aldığınız üründen memnun kalmadığınız takdirde 15 gün içerisinde iade edilebileceği de sitede belirtiliyor.

Firma ayrıca Andronova üyeleri için 1 ay boyunca yapacağınız tüm siparişlerde 5TL indirim hediyesi vermektedir.

 

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın