Telefonunuzu Kolayca Siyah Işık Kamerası Yapabilirsiniz!

blank

Akıllı telefonların artık yapamadığı bir şey kaldı mı? Türkiye’de değişmeyeceğini bilmese de, bizim yerimize saatimizi geri alan, sevdiklerimizle iletişime geçen, sorduğumuz soruları cevaplayan ve hatta uyku düzenimizi dahi takip eden bu muhteşem teknoloji oyuncakları ile aslında daha pek çok şeyi yapmak mümkün.

teknik destek

Örnek olarak, diskoların popüler siyah ışık atmosferlerinde kullanılan veya filmlerde dedektiflerin yerlerde kan veya yatakta bazı izler aramasına yarayan siyah ışık lambasını, şimdi telefonunuzun kamerasında yapacağınız ufacık bir değişiklik ile siyah ışık kamerası haline getirebilirsiniz.

Bunun için gerekli olan tek şey, bir adet mavi keçeli kalem ve bir adet saydam bant.

siyah-isik-kamerasi-2

Bantı telefonunuzun flaşını kapatacak şekilde bantlıyoruz ve sonra mavi keçeli kalem ile bantın üzerini boyuyoruz. Bu işlemi bir kaç kat olmak kaydıyla tekrarlaya bilirsiniz de.

Oldukça basit olan bu işlem sayesinde, daha önce göremediğiniz veya hiç fark etmediğiniz bir çok şeyi, kolayca görebileceksiniz. Özellikle temizlik konusunda takıntılı olanlar için biçilmiş kaftan denilebilecek siyah ışık kamerası ile eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!