Telegram Bitcoin para gelmiyor

blank

Telegram Bitcoin dediğimiz kripto para gelmiyor sorununda kontrol edilecek hususlar olduğunu düşünüyoruz. Belki geçici bir arıza çıkmış olabilir.

teknik destek

Telegram, Android kullanıcılarının olduğu kadar iOS tarafında da tercih edimeye devam ediyor. Yakın zamanda ülkemizde gelişen bir durumdan dolayı Türkiye kullanım oranında artış gözlemlendi. Özellikle WhatsApp uygulamasının gizlilik sözleşmesini değiştirmesi gündem olduğunda, birçok kullanıcı bu yeni sözleşmeyi kabul etmek istememiştir. Dolayısıyla, iletişim kurabilecekleri yeni bir uygulama arayışına girmişlerdir. Telegram uygulaması, bu dönemde birçok yeni kullanıcı kazanmıştır. Grup sohbeti oluşturma ve daha birçok özelliğiyle WhatsApp’a çok benzeyen uygulama, aynı zamanda diğerlerinin sahip olmadığı birçok özelliğe de sahiptir. Bu uygulamada arama butonuna anahtar kelimenizi yazarak çeşitli haber veya başka herkese açık gruplara katılım sağlayabilirsiniz.

Bitcoin para gelmiyor, Telegram platformunda çıkıyorsa belki diğerlerinde de yaşanıyor olma ihtimaline karşın kontrol edilmesi gerekiyor. Güncellemelerin ardından veya ülke içi / dışı nedenlerden dolayı değişken bir konuya saip olabiliyor.

  • Başka bir uygulamada aynı problem yaşanıyor mu?
  • Bir başka hesapla test edin ve telefonla.
  • Hesabın eksik alanları doldurulsun ve ekli olmayan mail ve diğer ek doğrulamalar yapılsın.
  • Verilen hesap yerine geçen kimlik kodunun doğruluğuna dikkat ediniz. Yanlış birine veya boşluğa düşmesine neden olabilirsiniz.
  • Kullanılan internet ve hesabı değiştirerek bakınız.

Bunlara bir bakalım ve sonrasında uygulamadan kaynaklı olduğunuzu düşünüyorsanız sorun bildiriminde bulununuz.

Telegram para aktarımı nasıl yapılır?

Birçok farklı özelliği olduğu gibi, bu platform üzerinden para kazanmak da mümkündür. Birçok sitede linkleri verilen veya çevrenizden duyacağınız botlar ile para kazanabilirsiniz. Size verilen linklerden birine tıkladıysanız veya çevrenizden herhangi bir bot duyduysanız ve para kazanıyorsanız, bu paranın elinize geçmesini isteyeceksiniz. Fakat Telegram uygulamasında banka hesabı bağlama gibi bir konu söz konusu değildir. Kazandığınız parayı çekmek için Binance’de hesap oluşturmanız gerekmektedir. Bu hesap oluşturma işlemi ücretsizdir. Ancak bu şekilde paranızı kendi banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Sizler de Telegram bitcoin para gelmiyor diyorsanız, Binance hesabınız olduğundan emin olunuz. Binance, uluslararası en büyük kripto para borsasıdır. Türkçe dil seçeneği de mevcuttur. Dilerseniz Binance aracılığıyla kazandığınız parayı banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Dilerseniz yine sistem içerisinde yer alan kripto paralardan bir veya birkaçına yatırım yapabilirsiniz. Aynı aktarım işlemini BTCTurk adlı site üzerinden de yapabilirsiniz. BTCTurk sitesinde para çekme limitinin en az şu kadar olması gerekiyor şeklinde bir ibare vardır, araştırmanızı öneririz. Bu tutarın altındaki para çekme talepleri yerine getirilmemektedir. Ödeme yaklaşık olarak 10 ile 15 dakika içerisinde BTCTurk cüzdanınıza yatmış olur.

Telegram Bitcoin para gelmiyor

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!