Temple Run 2 Oyunu, Google Play Store' den Ücretsiz indir

Temple Run 2 oyunu Android ücretsiz indir. iOS platformdan sonra Android ile yayınlanan oyunun 2.sürümü Google Play Store' de.  Milyonlarca indirme sayısına ulaşan Temple Run mobil oyunun ikinci sürümü Temple Run 2, daha heyecan verici hale geldi. Lane

Temple Run 2 Oyunu, Google Play Store' den Ücretsiz indir
müşteri hizmetleri
Temple Run 2 oyunu Android ücretsiz indir. iOS platformdan sonra Android ile yayınlanan oyunun 2.sürümü Google Play Store' de.  Milyonlarca indirme sayısına ulaşan Temple Run mobil oyunun ikinci sürümü Temple Run 2, daha heyecan verici hale geldi. Lanetli idolü ile kaçmaya çalışırken tehlikeli uçurumlar, sorunlu çizgiler, madenler ve ormanlar, yeni grafik, yeni ortamlar, yeni engeller, her karakter için özel güçler. Sonsuz koşu mantığı üzerine oluşturulan oyunun ilk serisi kullanıcılar arasında oldukça popüler olmuş ve oyun 170 milyondan daha fazla indirme gerçekleştirmişti. Bu başarıyı serisinin ikinci bölümünde de sağlanacağını düşünüyoruz. Bu noktada Temple Run 2, sadece birkaç günde iOS platformunda 20 milyondan fazla indirildi.

Temple Run 2 oyunu Android ücretsiz indir

Temple Run 2 oyunu Android ücretsiz indir Temple Run 2 oyunu Android ücretsiz indir Yeni bölümle birlikte grafik ve ses efektlerinde sağlanan gelişmeler dikkatlerden kaçmıyor. Genel anlamda koşunun büyük bölümünün yine tapınakta geçtiği görülürken, daha önceki seride karakterimizi kovalayan 3 maymun yerini, iri bir gorilin oyun içine yerleştirildiğini görüyoruz. Dört karakter sunan oyun, Play Store’da ücretsiz ancak, oyun içinde yapacağınız güç arttırmaları ya da bonuslar ücret ödemek zorundasınız. Play Store’da kısa süre içerisinde çok sayıda indirme sağlayan oyunu buradan indirebilirsiniz.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gamze
Gamze - 3 yıl Önce

Bebggd

NURIYE SEVIM
NURIYE SEVIM - 3 yıl Önce

BENCE HIC GUZEL.BIR.OYUN DEGIL CUNKU INDIRILMIYOR

killbane
killbane - 7 yıl Önce

Oyun grafikleri ilkinden daha güzel. Daha zor bir atmosfer var. Fakat ios sürümünde var mıdır bilmiyorum; android sürümünde geri tuşuyla oyundan çıkılamıyor (galaxy s2, 4.0.3) menüde de çıkışa dair herhangi bir buton yok. Ancak home tuşuna basılarak çıkabiliyorsunuz. Güncellemeyle düzeltilir umarım.

17 saniye içinde reklamı geçebilirsiniz