Tik Tok hesap gizleme ve videoları gizleme

blank

Tik Tok hesap gizleme ayarları yani gizlilik ayarlarından tiktok hesabını gizlemek için işlem yapabilirsiniz. Özel hesap seçeneği ile onayladığınız kişiler videoları görebilir.

teknik destek

Tik Tok sosyal ağını hiç kullandınız mı? Son yılların en popüler ve hızlı yükselen uygulamalarının başında yer alıyor. Türkiye’ de de çok sayıda kullanıcısı bulunuyor. Kısa çekilmiş videolarla komedi ağırlıklı yapıtlara ulaşabilirsiniz. 

TikTok uygulamasında hesap gizlemek için neler yapılacağını resimli anlatımla göstereceğiz. TikTok hesap gizleme yapıldığında paylatığınız videoları sadece onayladığınız kişiler görebilir. Özel hesap açıldığında profilinize girildiğinde kişi bilgileri görülmez. 

Tik Tok hesap gizleme nasıl yapılır?

Verdiğimiz seçeneklerde hem Tik tok hesap gizleme hem de Tik Tok videoları gizlemek için gerekli adımları gösterdik. Bu seçenekleri bazı kullanıcılar karıştırıyor. Özel hesap paylaşılan videolar ve profili sadece seçtiğiniz yani onayladığınız kullanıcıların görmesini sağlar. Sizleri kimler görebilir seçeneği ise hesabı tamamen aramalarda gizleyecek ve tiktok tarafından öneriler bildirimi gelmeyecek.

Tik Tok hesap gizleme ve videoları gizlemeTik Tok hesap gizleme nasıl yapılır?

Tik Tok hesap gizleme ve videoları gizleme

Tik Tok hesabınızı gizlemek istiyorsanız aşağıdaki görsellerle ve yazdığımız adımları uygulayarak kolayca işlem yapılabilir. Özel hesabı genelde seçici kullanıcılar tercih eder.

  • Gizlilik ayarları ile sizleri kimlerin bulabileceği ve videolarınıza kimler bakabileceğini seçebilirsiniz.
  • Uygulamadan profil resmine dokunarak “Ayarlar” sonra “Gizlilik ayarları” ve buradaki “Diğerlerinin beni bulmasına izin ver” ile Tik Tok hesap gizleme işlemini yapmış oluyorsunuz. 
  • Tik Tok videolarıkimler görebilir? Ayarlar ve gizlilik ayarlarına girip “Özel hesap” seçeneğini aktif yaparak istediğiniz kişilerin videolarınızı görmesine izin verebilirsiniz.
  • Yine aynı yerde videoları kimler kim indirebilir, yorum kimler yazabilir, kimler benimle düet yapar ve bana kimler mesaj gönderebilir seçeneklerini görebilirsiniz.

Tik Tok hesabımı gizleyemiyorum sorunu çıkanlar aldığı hata mesajı veya bir uyarı varsa bizimle yorumla iletişime geçsin.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!