Tik Tok izlenme sayısı neden düşer

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

TikTok video izlenme sayısında düşüş var ve nedeni nedir pek bilinmeyen bir konudur. Yapabilecekleriniz konusunda tek bir seçenek olduğunu belirtelim.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Tik Tok uygulamasıyla alakalı ara ara sıkıntılar paylaşılıyor ve bunlardan biri de izlenme sayısında düşüş sorunu diyebiliriz. Bu her sosyal hesap’ ta sorulan sorulardan biridir ve net bir cevabı ne yazık ki olmamakta. Bu yazımızda olası olabilecek nedenleri ve ne yapılması gerektiği konusunu ele alacağız.

Son yılların en dikkat çeken uygulamalarından birisi TikTok’ u ilk çıktığı zamanları hatırlıyor musunuz? Bizde aklımızda kalan her alanda reklamı olması. İnternet dünyasında nereyi açıyorsanız karşınıza çıkıyordu ve akıllarda yeterince yer edindikten sonra bu reklamlar bir anda kesilmişti. Uygulamanın kendine has bir yapısı var ve rakip çok sayıda popüler uygulama reabet için yeni özellikler çıkarsa da bir türlü bu uygulamanın başarısına ulaşamamıştı. 

Tik Tok izleme sayısı düşüşü

Tik Tok’ ta izleme sayısı neden düşer diyenler için aklımıza gelen sebepleri aşağıya ekledik ve kontrol ederek duruma göre sonrasındaki iletişim kısmını kullanınız.

Öncelikle hesabınıza gelen bir uyarı var mı buna bakmak gerekiyor. Şikayetler ve kural ihlaliyle sonuçlanan yaptırımlarda bu durumda yer almakta. Biz ara ara bununla farklı platformlarda karşılaştık ve genelinde durum hep aynı oluyordu.

  • Aşırı yapılan herhangi bir şeyin buna neden olabileceğini belirtelim.
  • Paylaşılan videolarda telif durumları veya topluluk kurallarına aykırı olması.
  • Yapılan yorumlarla gelen şikayetler.
  • Kişileri rahatsız edici davranışlar.
  • Video yayınlama aralığının uzatılması ve az sayıda video yayınlanması öncelik durumunu etkileyecektir.

Genelde eğer bir uyarı gelmemişse ve diğer durumlarda gözlenmemişse çıkan sonuç geçici bir ceza diyebiliriz. Süreç hakkında çoğunlukla bir detayla karşılaşmayacaksınız. Durumu test etmeniz için bir iki hafta yoğun bir video paylaşımı yapmanızı öneriyoruz. Video sayısı elinizden geldiği kadarıyla fazlaca yayınlanmasını öneriyoruz. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

İzlenme düşüş sorun bildirimi için

  1. Uygulamanın ben yazan kısmını açın.
  2. Yukarıdaki noktalı kısıma tıklayın.
  3. Problemi rapor et adlı seçeneğe giriniz ve “Video ses” yazanı açın.
  4. Buradan ya diğer veya v.paylaşma seçeneğinden talebinizi gönderiniz.

Tik Tok izlenme sayısı neden düşer

tik tok video izleme sorunu

Tik Tok izlenme sayısı düşüşü


Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2020, 12:04

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak