TikTok engelleyenleri görme uygulaması

Andronova
2 Minimum Okuma

TikTok engelleyenleri görme programı kullanmak isteyenlerin hesaplarının çalınması gibi bir durum söz konusu. Özellikle engelleyen kişiyi görme sitelerine dikkat ediniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

TikTok birinin beni engellediğini nasıl anlarım veya nasıl görebilirim şeklinde sorulara cevap verdiğimiz gibi birde önemli bir tehlikeden bahsetmek istiyoruz. Hemen hemen çoğu ağda aranan bu yöntemin bazı yerlerde işe yaramadığı bilinir. Geçmişte işe yarayan yöntemler şimdilerde çalışmayabiliyor. Bundan dolayı baktığınız konunun güncelliğine dikkat ediniz.

Beni engelleyenleri nasıl görebilirim sorusunu sormadan önce acaba önerilenler ne kadar güvenli bunu düşünmemiz gerekiyor. Basit yolla anlamanız için başka bir hesapla bakılabilir veya profile bakıldığında fark edilebilir.

  1. Merak ettiğiniz kişinin hesabına girin eğer profili görünmüyor, boş ekran veya bulunamadı hatası veriyorsa büyük ihtimal engellendiniz.
  2. Başka hesabınız varsa onla bakınız. Yoksa arkadaşınızın hesabıyla kontrol ediniz.
  3. Bilgisayardan da kontrol edilebilir.
  4. Engellediğiniz kişiyi göremezsiniz.
  5. Hesabınıza ceza gelmişse kısıtlama yaşayabilirsiniz.
  6. Baktığınız hesap gizli olabilir ve uyarı almayabilirsiniz.
  7. Sizden alakalı bir durum olabilir.

Başka bir sosyal hesapta kullanılan uygulamaların bazen iş gördüğü olabiliyor. Tabi engelleyenleri görme uygulaması fake olma olasılığı bulunuyor ve hesabınız çalınabilir. Hatta mail hesabınız dahi çalınabilir.

Online web sitesinden görmek için para talep edilebiliyor. Abonelik veya telefona gelen onay koduyla işlem yapıldığı söylenebiliyor. Burada kullanılan doğrulama sizi bir şeylere abone etme gibi kullanılabilir. Artı bu gibi hile programlarının tespit edilmesi sonucu geçici veya kalıcı engellenebilirsiniz.

Uyarı olarak hiç bir platformda şifrelerinizi paylaşmayınız ve Tik Tok hesabınızla giriş yapınız şeklinde olan yöntemlere dikkat ediniz. Parolanız karşı tarafa gidebilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Göremediğiniz hesap kapatılmış ya da yasaklanmış olabilir ve bu gibi durumlarda üçüncü bir hesapla bakılması gerekiyor. Eğer sizin hesabınızla alakalı ise profilinizde bir şeyleri değiştirmeye çalışınız ve kayıt ederken bir uyarı geliyorsa evet sorun var demektir. 

TikTok engelleyenleri görme uygulaması

Unutmadan kullandığını telefonla alakalı veya gelen bir güncelleme uygulamada sorun çıkarabiliyor. Bunun dışında genel bazı kişilerde belli zamanlarda problem çıktığı oluyor. Burada yazılım kısmında güncellemelerin yapıldığı ya da beklenmedik bir arıza çıkmış olabileceğini düşünebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 20:45

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir