TikTok hediye alma eğlenirken kazanın

Andronova
Yazar Andronova 4 Minimum Okuma

TikTok hediye alma için öncelikle iyi bir takipçi sayısına ulaşmış olmanız gerekiyor. Sonrasında dikkat çeken etkileyici paylaşımlarda bulunmanız gerekiyor. Canlı yayınlarda hediye göndermek için seçilen hediyeler genelde yayıncısına göre değişmekte.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Sosyal medyanın en gözde uygulamaları arasında yer alan TikTok, dünya gündemine 2016 yılında oturdu. Çoğu ülkelerin yasaklı uygulama olarak kabul ettiği TikTok sosyal medya platformu günümüzde büyük bir keyifle kullanılmaktadır. Ülkemizin de sosyal medya uygulamalarına olan ilgisi düşünülürse ağın üyelerinin her geçen arttığını söylemek yanlış olmayacaktır. İçerisinde paylaşımların yapıldığı ve canlı yayın özelliği ile yediden yetmişe herkesin ilgi odağı olmuştur.

TikTok hesabı nasıl açılır?

Sosyal medya uygulaması Tiktok için gerekli üyelik şartları gerekmektedir. Kişisel bilgilerin istendiği üyelik bölümünde kullanıcının bilgileri doğru girmesi yeterli olacaktır. Özellikle iletişim adreslerinin ve telefon numarasının doğru girilmesi şifreleme için büyük önem taşır. Hesap çalınmasına karşı uyguladığı aktivasyon kodu ile de üyelerinin güvenliğini ön planda tutar. Hesap açmak tamamen ücretsiz olup yaş sınırı gerekmektedir.

Her ne kadar yaş sınırı istenilse de küçük takipçilerin ebeveynleri üzerinden hesap açtıkları bilinen bir gerçektir. Bu sebeple çocuklarınıza hesap açtığınızda dikkatli olunması büyük önem taşır. Yapılan paylaşımların takip edilmesinin de gerekli olduğu bilinmelidir. Hesap çalınmalarına karşı mutlaka kişisel bilgilerin tam ve eksiksiz girilmesi gerekir. Ayrıca canlı yayın özelliğine hak kazanan üyelerin ileride kazanacakları gelirlerinde hesaplarından çekilebilmesi için bu bilgilerin doğruluğu büyük önem kazanmaktadır.

TikTok uygulamasından nasıl paylaşım yapılabilir?

Sosyal medya uygulaması TikTok üzerinden en güzel anılarınızı, günlük ya da anlık durumlarınızı paylaşabilirsiniz. Bunları ister kendiniz görebilir ister diğer kullanıcıların görmesini sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz bir video ya da fotoğrafı ağ üzerinde yer alan ‘yükle’ kısmından uygulamaya aktarabilirsiniz. Arka fonuna ister bir söz bırakın ister bir müzik ya da her ikisini… Bu paylaşımınızı herkese açık hale getirin yorumlar alın ve takipçi sayınızı bu şekilde artırın. Ağ uygulamasında takipçi sayısı çok önemli. Canlı yayın açmak isteyen üyelerin mutlaka bin takipçi sayısını yakalaması gerekir. Bu sayının altında bir takipçi sayısı canlı yayın açılmasının önüne geçer.

TikTok pare kazanarak eğlenin

Paylaşımlarınızın beğeni aldığı ve takipçi sayınızın da binin üzerinde olduğu durumlarda otomatik olarak canlı yayın özelliğiniz aktif hale gelecektir. Canlı yayın sayesinde istediğiniz yayınları yapabilirsiniz. İster sohbet edin ister karşılıklı yarışmalar düzenleyin. Hatta karşılıklı yarışmalarda emojiler ile paralar kazanın. TikTok uygulaması üyelerini hem eğlendirir hem de kazandırır. Bunun için en fazla takipçi ve anlık beğeni almanız ve diğer kullanıcıları etkilemeniz gerekir. Takipçilerinizi canlı yayınlara çağırarak jeton ya da emoji atmalarını sağlamanız size para olarak geri dönecektir.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

İçerisinde; gül, ayıcık, para, nazar boncuğu ve daha birçok sembolün bulunduğu kutucuklardan hesabınıza para aktarılmaktadır. Örneğin; bir gül atan takipçiniz size 2 TL göndermiş olur. Bir ayıcık gönderen takipçiniz size 10 TL kazandırır. Bu kazanımlar için fazlaca takipçi sayısı, fazla takipçi için ise bolca paylaşım yapmak önemlidir. Sosyal medya platformu ile eğlenmek ve kazanmak için hemen üye olun.

TikTok hediye alma
TikTok hediye alma eğlenirken kazanın

TikTok hediye alma gibi yapılan paylaşımlara dikkat

Hediye alma yöntemleri adı altında yapılan paylaşımlara dikkat edilmesini öneriyoruz. Bir kısmı aldatmaya yönelik paylaşımlar olduğu gibi dolandırma veya hesap çalmaya yönelikte bir çok sayfa ve paylaşımlar karşı karşıya kalacaksınız.

Kullanıcıların hediye göndermelerini istiyorsanız önce takipçi kazanın ve sonra etkileyici paylaşımlarda bulunun. Bu platformda buna yönelik çok hesap var ama siz eğer farklı olursanız ve kaliteli işler yaparsanız bir gün emeğinizin karşılığını alacaksınız. Tabi sabır en büyük nasihattir.

TikTok hediye alma içeriğimizde birde konu ile dolaylı alakalı olan TikTok kalıcı canlı yayın yasağı kaldırma konumuzu okumanızı öneriyoruz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir