TikTok hizmetimizi çok sık ziyaret ediyorsunuz hatası

Andronova
Yazar Andronova 6 Minimum Okuma

Hesabıma giriş yaparken TikTok hizmetimizi çok sık ziyaret ediyorsunuz hatası alanlardan biri misiniz? Oturum açma seçeneklerinde Google ile giriş yap ve mail ile denerken yapboz çıkarak geçersiz parametreler sorunu oluşabiliyor. Kısaca hesabınıza geçici bir engel uygulanmış olabilir.

Teknoloji destek

Haberimizin devamında yine sürekli yapılan şeylerden dolayı banka hesabı ekleme sorunu yaşandığında ne gibi işlemler yapılacağından söz edeceğiz. Bu durum başlıkta görülen sebeplerden dolayı da karşınıza çıkabiliyor.

Hizmetimizi çok sık ziyaret ediyorsunuz, TikTok kullanıcılarının hesabına girerken aldığı oturum açma hatalarından biri gibi duruyor. Tabi canlı yayın yaparken de böyle bir aksaklıkla karşılaşmanız mümkündür. Hata herhangi bir özelliği kullanırken yaşanabilir.

Çok sık ziyaret hatası neden çıkıyor?

Kesin bunlardan biridir diye bir paylaşımda bulunamıyoruz. Lakin olası en mantıklı olanları sizler için araştırdık. Yapacağınız işlemlerin çoğu deneme ile ilerlemekte.

Uygulamanın güvenlik seviyelerinde her işlem için bir sınırlama bulunmakta. Bunun da kendi arasında bir sınıflandırması var. Örnek yapılan işlemin sınırı 10 kez ve sonrasında 5-10 dakika kadar engelleniyorsunuz. Sonrasında devam ediyorsunuz ve 20′ ye ulaştığınızda saatlik bir engel oluşuyor. Bunun devamında ise günlük ve daha uzun yasaklamaların uygulanacağını söyleyebiliriz.

 • Sık yaptığınız şeylerin sonucu olabilir.
 • Şüpheli görülecek davranışlarda bulunmanız.
  • Sürekli yanlış şifre ile giriş yapma.
  • Farklı cihazlarda ve ağlarla oturum açılması.
  • Aşırı takip etmeye çalışan hesaplar veya yorumların yapılması.
 • Şikayet edilen hesaplara uygulanan yaptırımlardan biri olabilir.
 • Sistemde görülen aksaklıkların yol açması.
  • Başka şehirlerde aynı durumda olan var mı araştırın.
  • VPN kullanarak deneyebilirsiniz.

TikTok çok sık ziyaret ediyorsunuz nasıl çözülür?

Yukarıdaki sıralamaya göre yapacaklarınız netleşecek. Önce bunların incelenmesi gerekiyor. Sonra her bir adımdan sonra diğerine geçerken sık yapılmamasına dikkat edilmesi gerekiyor.

 • Bilgisayarınız varsa hesabınızı oradan açınız. Yoksa mobil tarayıcı kullanarak deneyebilirsiniz.
 • Oturum açma seçeneklerini değiştirerek deneyebilirsiniz. Mail, telefon numarası ve sosyal medya hesaplarınız bağlı ise onlarla deneyin.
 • Uyarı aldığınız gün hangi cihazları ve internet bağlantısını kullandıysanız o zaman o gün kullanmadıklarınızı deneyiniz.
 • Uygulamaya veya telefona güncelleme geldikten sonra bunla karşılaştıysanız,
  • Eski sürümleri deneyebiliyorsanız deneyiniz.
  • Telefondan uygulamalar yazılı alanı açın ve TikTok yazana giriniz. İçerisindeki seçeneklerin çalıştırılması gerekebilir. Her seçenekten sonra deneyin ve diğerine geçin.
 • Tarayıcı ile açılıyorsa ve daha önce açmadığınız oturum seçenekleri varsa bunları aktif edin ve doğrulayın. Facebook ve aynı zamanda Google kullanılabilir.
 • Hesabı hiç bir şekilde kullanmadan belli bir saatte kadar bekleyiniz. Baktınız aynı şekilde çıkmaya devam ediyor o zamanda bir kaç gün hiç denemeden bekleyiniz.
 • Paralel Space adlı bir uygulama buna benzer çok sayıda problemi aşmada yardımcı oluyor. Tabi benzeri uygulamalardan da yararlanabilirsiniz. Önemli olan güvenilir olması yeterli. Programın işlevi ise birden çok sosyal uygulamayı bir uygulama üzerinden kullanmayı sağlaması.

Ağa rapor etmek için uygulamanın ayarlarına girip, uygun bir başlık kullanarak iletişime geçiniz.

Hesap geçişini deneme

Bu yöntem instagram içinde kullanılmakta. Hesaplarda görülen aksaklıklardan dolayı farklı bir üyelik sınıfına geçerek geçici bir çözüme kavuşulabiliyor.

TikTok ayarlarını açtıysanız ilk başta bulunan “Hesabı yönet” alanından geçiş işlemini başlatın. Öneri işletme olabilir.

TikTok hizmetimizi cok sik ziyaret 1
TikTok hizmetimizi çok sık ziyaret ediyorsunuz hatası
TikTok hizmetimizi cok sik ziyaret 2
TikTok hesabıma giremiyorum çok sık ziyaret ediyorsunuz

Hesap ekleme hatası

Tiktok bu BIC SWIFT koduna bağlı banka TR ülkesinde bulunmuyor sorunu özellikle ilk defa para çekecek olan TikTok kullanıcılarının çok karşılaştığı bir durumdur. Çözüme ulaştırmanın ise birkaç adımı vardır.

Tiktok BIC SWIFT sorunu yaşayan TikTok kullanıcıları ilk olarak, BIC SWIFT koduna ve nasıl bulunduğuna hakim olmaları gerekebilir.

Özellikle yurtdışına para göndermek isteyen kişilerin bu koda ihtiyacı vardır. Hesap numarasının ya da IBAN numarasının yanında mutlaka bu kod da bulunmalıdır. Ülkeler arasında haberleşme yapılırken, fon ya da para transferi yapılırken BIC SWIFT kodu, tanıma kodu olarak geçer.

BIC SWIFT kodu kodları kısacası banka tanımlama kodu olarak bilinir. BIC SWIFT kodu 8 ya da 11 haneli bir koddur. Bu hane sayısı ise bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. İlk 4 hanesi, banka kodunu temsil etmektedir. 5. ve 6. haneler ISO ülke kodunu temsil eden hanelerdir. 7.- 8. haneler yerel kodu temsil etmektedir. Son 3 hane ise şube kodunu temsil eden kodlardır. Son 3 hane her zaman verilmemektedir. Genelde ise XXX şeklinde kullanılır.

BIC SWIFT kodunu öğrenmek için kişiler banka hesaplarıyla iletişime geçmek zorunda değildir. Bu kodların ulaşılabilirliği kolay olması açısından arama motorlarında paylaşılmıştır. Bankasının BIC SWIFT koduna ulaşmak isteyen kişi, arama motorlarına bankasının adının yanına BIC SWIFT yazarlarsa eğer, kodlarını bulabilirler.

Tiktok SWIFT koduna bağlı banka TR’de bulunmuyor hatası çoğu zaman yanlış girilen BIC SWIFT kodu yüzünden olmaktadır. TikTok kullanıcıları kendi bankalarına ait olmayan bir kodla karıştırdıysa ve bunu yazdıysa bu hatayla karşılaşabilirler.

Eğer kendi banka hesabının doğru kodu yazıldıysa, ilk olarak hangi yöntemle yazıldığına bakılmalı. TikTok, kopyala yapıştır yöntemiyle yazılan kodu bazen kabul etmeyebiliyor. Bu sebeple kopyala yapıştır yöntemi dışında, elle yazılırsa bu kod kabul edilebilir ve BIC SWIFT hatası da ortadan kalkacaktır.

TikTok kullanıcısı, elle doğru bir şekilde kodu yazmasına rağmen hala hata alıyor ise uygulama üzerinde teknik bir arıza söz konusudur. TikTok hata bildir kısmından bu konu ile ilgilenen yetkililere ulaşabilir. Bu şekilde TikTok teknik hatasını düzeltme çalışmalarına başlayacaktır.

Tiktok hesabıma giriş yapamıyorum lütfen yardım edin. Google ® hesabıyla giriş yap diyorum ‘hizmetimizi çok sık ziyaret ediyorsunuz’ diye hata alıyorum. Diğer hesabıma e posta ile girmeye çalışıyorum yapboz görünmüyor. Yeni hesap oluştururken doğum tarihi bölümünde geçersiz parametreler diyor samsungoyuncusu0 hesabıma giremiyorum yardım edin lütfen

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.