TikTok kişilerinizi senkronize edin hatası

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

TikTok’ ta tanıdığınız kişileri kolayca bulmak için kişilerinizi senkronize edin. Kişileriniz yalnızca arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza yardımcı olmak için kullanılacaktır.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

İşlemlerde TikTok senkronize hatası alanlar oluyor. Sanırız internet, cihaz ve bir kaç sebebe bağlı nedenlerden dolayı işlemler yapılmıyor. İçeriğimizde hem kişilerinizi senkronize ne demek olduğuna hem de işlem sorunu için gerekli önerilerimizi paylaşacağız.

Sorun bildiriminde bulunan bir kullanıcının paylaşımında bu mesajla karşılaştık. Normalde biz ne demek istediğini anladık ama bir çok kullanıcının kafası karıştığı oluyor. Şüpheli olarak görülme veya hesabın gizlilik tarafındaki bir şeyle yorumlayan oluyor.

TikTok kişilerin senkronize edilmesi, telefondaki rehberdeki kişiler ve diğer sosyal ağlardaki arkadaşlarınızın listesine erişim izninin verilmesidir. Kısaca diğer hesaplardaki ve rehberdeki kişileri bu ağdaki hesabınızla bağlanarak ulaşmanız sağlanır. Arkadaşlarınızdan TikTok kullananlar varsa erişim yapmanız hedeflenir. Yani buradaki hesabın daha aktif olması sağlanır.

Kişiler nasıl senkronize edilir?

Genelde yeni hesap açıldığında bu seçenek ekrana gelir. Geç dediğinizde ilerleyen günlerde bir kaç kez daha karşınıza çıkacaktır. Sonralardan öneri alanmış gibi belki karşınıza çıkar.

TikTok’ un senkronize isteklerine onay verdiğinizde ilgili rehbere veya ağa erişim izni istenir. Sosyal medya hesaplarına erişimde ek olarak belki o ağda oturum açmanız istenir.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Gerekli izinler verildiğinde karşı tarafa hesabınız duyurulur. Toplu istek gönderimi içinde işlem yapmanız mümkün. Çoklu işaretleme ile gerekli talepler gönderilir.

TikTok senkronize hatası

Senkronize hatası alanların yapması gerekenlerden bazılarını denemek için aşağıya ekleyeceğiz. Bunlar cihazın sistemine göre değişecektir.

Sorun çıkan işlemlerde ilk aklımıza gelen internet bağlantınız olacak. Diğer önemli olasılıkta telefonunuzda yeterli yerin olmaması. Bir çoğu şu kadar var diyor ama sistemin ve uygulamaların çalışmasına yeterli görülmüyor.

Bazılarının ise hesaplarına yaptırım uygulanmış ama kişi bunun farkında değil. Burada test yapmaları için profil alanında yazılacak alana bir kaç kelime yazıp kaydetmenin denenmesini istiyoruz. Olumsuz bildirim uyarısı çıktığında sistem arızalarıyla ve hesaba uygulanan yaptırımla izah edilir.

TikTok kisilerinizi senkronize
TikTok kişilerinizi senkronize edin hatası

Telefon tarafındaki olumsuzluklar

  • Yer yeterli görülmeme durumları.
  • Tarihin yanlış olmasından dolayı işleme izin verilmeme durumları.
  • Arka plandakilerin birinin işlemi durdurması.
  • Sonradan yüklediğiniz uygulamalardan birinin sorun çıkarması.
  • Güncellemelerin yapılmaması veya yazılım desteğinin olmaması.

Hesaplardaki aksaklıklarda yapılacak en iyi yöntemlerden biri ise, hesabınızı işletme olan türle değiştirmeniz. Bu etkili olan bir yöntemdir ve çok sayıdaki problemde öneriler listemizde yer alır.

TikTok kişilerinizi senkronize edin sorununa yönelik adımları denemeden önce, hesabınızı farklı cihazlarda kontrol edin.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.