TikTok numaramı değiştirdim giriş yapamıyorum

media 156

TikTok numaramı değiştirdim giriş yapamıyorum nasıl girilir sorusunun cevabı için işe yarayacağını düşündüğüm seçenekleri aşağıya ekledik. Belki çözümü sağlar.

teknik destek

Numaramı değiştirdiğim TikTok hesabıma giremiyorum şeklinde şikayetlere baktığımızda üstüne birde e-posta hesabımı değiştirdim hesabımı açamıyorum diyenlerde var. Yani iki giriş yöntemini de kendi elleri ile kapatan kullanıcılarla karşılaşmaktayız. Her zaman ek giriş yöntemlerinde yararlanılması gerekiyor. Artı numara değişikliği yapmadan veya hat kapatmadan önce bir giriş yöntemi daha ekleyip sonra işlem yapılabilirdi. 

Eskiden çok sık karşımıza çıkan kafadan sallanarak açılan hesaplarda er ya da geç bir gün ulaşılamadığını görüyoruz. Kayıt olurken kullanılan mail adresini rastgele yazanlarla kaşılaşıyorduk. Bu hesapların bazılarında kullandıkları mail gerçekte yok ve bir kısmı başkalarının mail adresi ile hesap açmış. Eskiden hesabı doğrulamadan kullanım sunulabiliyordu ve ek bir yöntem eklenerekte kullanıma devam ediyorlardı. Bu yöntemi esasında dolandırıcılar veya takipçi veya beğeni olarak sahte hesap olarak kullananlar oluyor.

TikTok telefon numaramı değiştirdim giremiyorum

Giriş yaparken ek koruma yöntemlerinden biri kullanılmışsa ekli olanla giriş yapılmaya çalışılabilir. Hatta şifrenizi sıfırlamak istediğinizde size bir seçenek sunabilirler. Bir çok sosyal uygulamada mobil uygulamasında ayrı seçenek sunulurken tarayıcı kullanılarak başka önerilerde karşınıza çıkabiliyor. Böylelikle ekli olanların tümünü bu yolla denemiş oluyorsunuz.

Erişimin kopması sonucu size belki hesabı açarken kullandığınız bir şeyler sorulabilir. Doğru cevapla bir kaç kapı daha aralanıp erişim izni sunulabiliyor. Bir başka öneri ise yardım alınması için karşınıza bildirim seçeneği sunulabiliyor. Sonranızda kimlik doğrulamasının yapılması için resmi evrak niteliği taşıyan bir belge istenebiliyor.

 • Hem uygulamadan hem tarayıcı ile girmeye çalışınız.
 • Başka yerlerden ve cihazlardan deneyerek erişim için yardım edilebilir.
 • Daha önce sık hesabınıza girdiğiniz cihazları kontrol ediniz. Beni hatırlamanın işaretli olması sonucu şifre sormadan giriş sağlayabilir. Ya da kod göndermeden parola ile girmeniz sağlanır.
 • Şifremi unuttum şeklinde işlem yapınız ve sıfırlama tarafında kesinlikle bilgisayarla denemenizi öneriyoruz. Çoklu seçeneklerin karşınıza çıkacağını düşünüyoruz.

Gelelim ne yaparsanız yapın giriş yapılamayan hesaplara. Bazılarının yola yeni hesapla devam ettiklerini görüyoruz. Bir kısmında ise şikeyet ve yasal haklarını arayacaklarını belirten açıklamalarla karşılaşıyoruz. Böyle bir şeyin adli makamları meşgul etmesinden başka bir işe yaramayacağını vurgulayalım. Hesabın adlı olarak gerekliiği söz konusu ise o zaman bir karar alınarak geliştiriciye iletilir.

TikTok numaramı değiştirdim giriş yapamıyorum

Bilgisayar üzerinden telefonla, kullanıcı adı ile ve mail ile sıfırlamanın sunulduğu bir alan hakkında resimlere bakarak işleminizi yapabilirsiniz. Her ayrı görseldeki işleminde yapılmasını öneriyoruz. Farklı önerilerle karşılaşma durumunuzu sağlamlaştıracaktır.

TikTok numaramı değiştirdim nasıl girilir

numaramı değiştirdim hesabıma giremiyorum tiktok

Numara değiştirilen hesaba nasıl girilir?

Aklımıza 3-4 seçenek geliyor ama kesinlikle çözüm getirecek diye bir şey söyleyemiyoruz. Yine denemenizden başka pek yapacağınız bir şeyler kalmayacaktır.

 1. Yukarıda bahsettiğimiz sık kullanılan cihazları güvenli olarak görülmesinden dolayı girişe izin verilmesi.
  1. Sorarsa sadece parola sorarak girmenize izin verilir. Telefona kod gelmeden izin verilir.
 2. Eski numaraya geri dönüş yapılması.
  1. Belli bir yıla kadar geri alma imkanı sunuluyor. Tabi biraz pahalıya patlayabiliyor.
 3. Bilgisayar ve mobil uygulamasından ayrı ayrı şifreyi değiştirmeye çalışınız. Sonra ek öneriler karşınıza çıkabilir.
  1. Çoğu ağda bu böyledir ama kesin çıkar diye bir bilgi yok. Bu sizin hesap üzerinde hangi seçenekleri açmanızla alakalıdır.
 4. Yardım almanız için ? işaretine dokunarak durumunuzu anlatan bir seçenekle talep gönderiniz.
  1. Hesabınız olmadan talebi gönderebiliyorsunuz. Hem uygulamanın üzerinden hem tarayıcı kullanılarak bildirim formundan yararlanılabilir. Yazı sonundaki öneri iletişim haberimizdeki bağlantıları kullanınız.

Hesabınızı doğrulamanız istenildiğinde resmi bir evrak talep edilebiliyor. Evrak içerisinde seri no ve kimlik no gibi bilgileri gizleyebilirsiniz. Yalnız hesabınızı açarken gerçek olmayan bilgiler kullanılmışsa tutarsızlıktan dolayı hesabınızı size iade etmeyeceklerdir.

En iyi önerimiz kapatılan numarayı geri almanız olacak. Hesabınıa ulaşıp ve daha sonra ek giriş yöntemlerini açabilirsiniz. Hatta hesabınız için numara değişiklğinde bulunursunuz.

Numaramı değiştirdim hesabıma giremiyorum yardım taleplerinin çoğuna aynı öneriler verilecektir. Biz zamanında birebir destek hizmeti verdiğimizden bunları tecrübelerimizle yazıyoruz. Forum köşelerinde destek almak adına yazanlara ya klasik öneriler yapılıyor ya da dolandırmaya çalışanlar oluyor. Yani eldeki bulgurdan olmamanız için uyarıyoruz.


Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2021, 15:42

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın