TikTok takip ettiklerimi gizleme engeli

How to hide followers on TikTok

TikTok takip ettiklerimi gizleme uygulamalarına dikkat edin. Özellikle telefonların resmi uygulama indirme aracının dışında yerlerden bu tarz uygulamaları indirmenin büyük sıkıntıları oluyor.

teknik destek

Bazen TikTok takipçilerim takip ettiklerimi görmesin şeklinde arama yapanlar oluyor. Anladığımız kadarı ile arkadaş listesinde birbirlerini görmemelerini isteyen kullanıcılar oluyor. İçeriğimizde hem takipçi gizleme adımlarından bahsedeceğiz hem de takipçi gizleme sorununu ele alacağız.

TikTok takipçi gizleme nedenleri

Tik Tok uygulaması son yıllarda hızla kullanılmaya başlandı. Tüm ülkelerden aktif kullanıcıları sayesinde uluslararası bir platform haline gelen Tik Tok uygulaması, insanların eğlenerek kullandığını da gözler önüne serdi. Beklenenden daha fazla aktif kullanıcıya ulaşmayı başaran uygulama, rakiplerinden daha fazla para kazandı. Tik Tok, çeşitli özellikleri ve eğlence içeriği ile dünyanın eğlence merkezi haline geldi. Diğer tüm uygulamalarda olduğu gibi Tik Tok’ta da gizlilik yönergeleri bulunmaktadır. Bu gizlilik ayarlarını, uygulamanın bize sağladığı yetenek ve işlevlere göre şekillendirebiliriz.

Tik Tok Takipçilerini Gizle olarak da bilinen Tik Tok Hesap Gizle Özelliği, kullanıcıları arasında popüler bir özelliktir.  Tik Tok takipçi gizleme kullanıcılar için özellikle takipçi satın alan kullanıcılar takipçilerini yabancıların görmesini istemeyen kullanıcılar için çok önemlidir ve bu özellik bu tür kullanıcılar için oldukça faydalıdır.

TikTok takipçilerini gizlemenin faydaları nelerdir?

 TikTok takipçi gizleme yöntemi, kullanıcılara birçok avantaj getiriyor. Gizli Tiktok hesabının faydaları;

 • Tiktok hesabını gizleme sayesinde videolarınızı arkadaşlarınızdan başka kimse göremez.
 • Tiktok takipçisi gizlendiğinde, hesabınızı geliştirmek için elde ettiğiniz yabancı takipçiler gizli kalır ve hesabınızın popüler gibi görünmesini sağlar.
 • Tiktok’ta takipçi gizleme yöntemi, hesabınızı takipçilerinize ulaşmak isteyen kötü niyetli kişilerden korumanızı sağlar.
 • Tiktok hesabınızı gizleme ile paylaştığınız özel videoları sadece arkadaşlarınız görebilir ve dilediğiniz videoyu paylaşabilirsiniz.
 • TikTok takipçi gizleme şifresiz bir uygulamadır, bu nedenle hesabınızı güvenle gizli moda geçirebilirsiniz. Ayrıca Tiktok takipçilerini gizleyerek hesabınızı gizli hale getirebilirsiniz.
 • Tiktok takipçisini gizlemek isteyen kullanıcıların çoğunun hesabı için Tiktok takipçi satın aldığını hatırlatalım, dilerseniz hesabınızdaki takipçi sayısını 500 takipçiden 100.000 aboneye kadar kolayca yükseltebilirsiniz.

TikTok takipçi gizleme nasıl yapılır?

Adımları takip edin;

 • İlk adımda Tik Tok hesabımıza giriş yapın.
 • Açılan sayfadan Profilim’e gidiniz ve sağ üst köşedeki 3 nokta ikonuna tıklayınız.
 • Çıkan seçeneklerden sonda olan Ayarlara geçin.
 • Gelen ekranda Gizlilik bölümüne tıklayın.
 • Takip edilen listesi alanına geçin.
 • Takip edilen kişileri kimlerin görüp göremediğini seçmek için size iki seçenek sunuluyor. Ya herkes ya da Sadece ben ile devam edeceksiniz.
Takip ettiklerimi başkaları görmesin

İkinci resimde isteyen beğenilen videoların görünmesini engelleyebilirler.

TikTok takip gizleme kısıtlaması
TikTok takip ettiklerimi gizleme engeli

Bu son adımda açılan pencerede etkinleştir butonunu kullanarak gizli hesaplar bölümünü aktif hale getirin ve işlemi tamamlayın. Adımları doğru uygularsanız takipçi ve hesaplarımız artık gizlidir.

Bu başlık içeriğinde aynı zamanda beğenilen videoları gizleme işlemi de yer alıyor.

TikTok takipçilerim takip ettiklerimi görmesin sorunu

Yukarıya eklediğimiz sıralamada gerekli gizleme işlemleri yapılmakta. Lakin gizleme işlemlerinde istediğiniz gibi bir seçenek bulunmamakta.

Yukarıya eklediğimiz adımlar güncel uygulamanın ayarlarından bakılarak yapılmıştır. Takipçi engelini ya da takipçi kısıtlaması uygulamak için sadece ben seçerek işlem dışında bir seçeneğiniz bulunmuyor.

TikTok takip ettiklerimi gizleme haberimizde birden fazla konuyu ele aldık. Umarız içeriğimiz hoşunuza gitmiştir. Öneri bir başka içeriğimizde TikTok videoları kimin beğendiğini göremiyorum.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!