TikTok takipçi nasıl gizlenir gizleyemiyorum

TikTok takipçi gizleme

Sosyal uygulamaların ara ara yaşattığı sorunlara yönelik çözüm önerileri sizlerle paylaşıyoruz. Bu içeriğimizde TikTok takipçi gizleme işleminin nasıl yapıldığını ve gizlenmiyor sorununu inceleyeceğiz.

Andronova

TikTok takipçi gizleme ile takipçilerinizi kimse görsün istemiyorsanız belirtilen aşamalar ile takipçilerinizi kolaylıkla gizleyebilirsiniz. Bu aşamalar; TikTok takipçi gizleme de ilk olarak TikTok hesabına giriş yapılmalıdır. Sonrasında açılan ana sayfada profil kısmına geçiş yaparak sağ üst bölümde yer alan üç nokta ikonuna tıklanmalıdır. Açılan kısımda ‘’Gizlilik ve güvenlik’’ kısmına tıklanmalıdır. Sonra da gizli hesap kısmını aktif hale getirerek işlemi bitiriyoruz.

TikTok takipçi nasıl gizlenir denildiğinde bu aşamalarla bu işlemler oldukça basittir. TikTok takipçi gizleme işlemini bitirdikten sonra hesaptaki videoları arkadaşlar haricinde kimse göremez. Bunun dışında TikTok takipçi gizleme yalnızca takipçilerinizi değil sizin takibinizde olan kişilerin de görünmemesini sağlar. TikTok takipçi gizleme işlemi ile ilgili detaylı bilgi alabilmek ya da canlı destek kısmından destek alabilmek için iletişim kurabilirsiniz.

TikTok takipçi nasıl gizlenir

Takipçi nasıl gizlenir diye soranlar şunu bilmelidir ki takipçi gizleme yöntemlerinin bir çoğu olumsuz sonuçlar doğurur. Doğal yöntem yerine kullanılan 3. parti hizmetlerinin yol açtığı olumsuzluklardan etkilenmemek adına bu yöntemlerden uzak durulmalı.

Bazı kullanıcıların bot takipçi satın alımı yaparak takipçi sayısı yükseltirler ve takipçilerini kimsenin görmesini istemez. Ya da doğal yöntemle yükseltmişseler yine görmelerini istemeyenler oluyordur.

TikTok takipçi gizleme ile de bir hesap takipçilerinin yabancı ya da Türk olduğu görülemez. Takipçi satışı günümüzde çok popüler olmasına karşı güvenilir takipçi gizleme ile kullanıcılar için önemli duruma gelmiştir.

  • Profil alanından uygulamanın ayarlarına girin.
  • Gizlilik ve oradan “Takip edilen listesi” ve içeriğinden gerekli kısıtlamayı yapın.
  • Dışa hesabı kapatmak isteyenler görseldeki “Özel hesap” olanı kullanmalı.
TikTok takipci nasil gizlenir 1
TikTok takipçi nasıl gizlenir

İlk resimde hesabı yönet bölümünde yer alan hesabın sınıfını değiştirme adımını genelde hesap sorunlarında kullanıyoruz. Burada da gizleme sorununa yönelik denemeniz için öneriyoruz.

TikTok takipci nasil gizlenir 2
TikTok takipçi gizleyemiyorum

TikTok takipçi gizleme faydaları

Takipçi bir hesabın büyümesine yarar sağlayacağı gibi para kazanmak içinde en büyük etkenlerden biridir.

TikTok takipçi nasıl gizlenir diye bakıldığında bu yöntem kullanıcılara önemli avantajlar sağlar. TikTok hesap gizleme işleminin faydaları aşağıda yer almaktadır:

  1. TikTok hesap gizleme ile arkadaşlar dışında kimse videolarını göremez.
  2. TikTok takipçi gizleme ile hesabın geliştirilmesi için alınan yabancı takipçiler gizli kalır ve hesabın popüler bir hesap olarak görünümü sağlar.
  3. TikTok takipçi gizleme yöntemi takipçilere ulaşmak isteyenlere yönelik hesabın korunması sağlar.
  4. TikTok hesap gizleme ile paylaşılan özel videolar sadece arkadaşlarınızın görebilmesi sağlanır ve istediğiniz video paylaşılabilir.

TikTok hesap gizleme şifresiz uygulama olduğundan hesap güvenle gizli moda geçirilebilir. TikTok takipçi gizleme ile hesabınızı özel bir hesaba dönüştürebilirsiniz.

Gelelim takipçilerini gizleyemeyenlerin sorununa.

TikTok takipçi gizleyemiyorum sorunu

Şu an yaşanan acaba uygulama veya bağlantı ile alakalı mıdır?

TikTok takipçi gizlenmiyor şikayetlerine bakıldığında ortak noktanın aynı günlerde sorunun ortaya çıkması oluyor. Tabi bu her zaman böyle olmuyor. Temel sebeplere bakıldığında telefon, hesap, internet ve uygulama tarafındaki problemlerle izah ediliyor.

TikTok takipçi nasıl gizlenir adımlarını doğru şekilde uygulayan kişilerin birde aşağıya eklediğimiz seçenekleri denemelerini öneriyoruz.

TikTok takipçi neden gizlemiyor

Takipçi gizleme sorunu her zaman aynı sebeplerden dolayı yaşanmıyor. Bizim belirttiğimiz nedenlerin bir çoğu daha önce faklı problemlere de neden olmuştur.

1- Gün içerisinde uygulamanın herhangi bir problemden etkilenmesi. Bu iç veya dış sebeplerden dolayı yaşanıyor mu incelemek lazım.

2- Kullandığınız telefonun çok ama çok eski olmasından dolayı artık yazılım gereksinimlere yeterli olmaması.

3- Sistem ve uygulama güncellemelerinin yapılmaması veya sorunlu güncellemelerin yayınlanması.

4- Tarih kısmına baktığımızda yanlış bir tarih görünüyorsa, internet tarafında ve uygulama tarafında sorunlarla karşılaşacaksınız.

5- Çok sık herhangi bir özellik üzerinde değişim yapan kullanıcıların hesaplarında bir süre işlem engeli uygulanır.

6- Ceza olayı hesapların bazen kısmi kullanımlarına engel olur. Yaptırım zamanının dolması beklenmeli.

7- Hesabın güvenli görülmemesi ya da doğrulama eksikliğinden işlemler gerçekleşmemesi. Burada hem güven sağlanması adına hem doğrulamanın tamamlanması adına hesaba ekli olmayan numara ve mail eklemesinin yapılmasını önermekteyiz.

8- Hesabınızda bilmediğiniz bir sorun için denemek adına hesabın türünü işletme olarak değiştirmenizi öneriyoruz. Yukarıya eklediğimiz ilk görselde buna değindik.

TikTok takipçi nasıl gizlenir sorusuna ve TikTok takipçi gizleyemiyorum sorununa umarız yanıt vermişizdir.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın