TikTok videoları izleyenleri göremiyorum hatası

Andronova
Yazar Andronova 5 Minimum Okuma

Hiç karşılaştınız mı TikTok videoları izleyenleri göremiyorum veya kimler izledi görünmüyor sorunu ile. Geçmişte farklı başlıkla ama benzeri bir içerikle karşınıza çıkmıştık. Hazırladığımız içeriklerin bir kısmındaki oluşan problemler birbiri ile alakalıdır.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Videoları kimin izlediğini göremiyorum hatası zamansal olarak bir çoğunda yaşanıyor. Temel sebeplerden aklımıza gelenleri aşağıya ekliyoruz. Çözümünde ise yine deneme yolunu izlemeniz yeterli olacak.

Önce şunlara bir göz atın:

 • Bağlantınız sağlıklı mı kontrol edin.
 • Sistem arızalarında genel veya bazı bölgelerdeki kullanıcılar aynı anda etkilenir. Yani gerekli araştırmayı buna göre yapın.
 • Farklı cihaz ve bağlantı ile deneyin.

TikTok videolarında izleyenler görünmüyor sorunu

TikTok videoları izleyenleri göremiyorum sorunu sadece TikTok’ta değil diğer sosyal medya hesaplarında da oluşan bir sorundur. Özellikle TikTok’ta belli bir takipçi kitlesine ulaşan ve parasını TikTok üzerinden kazanan kişiler için bu bir sorun oluşturmaktadır.

TikTok Video İzlemesi Artırma TikTok video artırma için kişiler çeşitli yöntemlere başvurur. Videoların fazla izlenebilmesi için kişilerin çok yüksek takipçilere sahip olması gerekir. Ya da kaliteli içerikler üreterek videolar başkalarının keşfetlerine düşmelidir. Bu sayede hem kullanıcıların izlenme sayısı artar hem de farklı kitlelere ulaşarak takipçi kitlesi artar. Bunun için kişiler özgün ve kaliteli içerik üretmelidir. Taklit etmek ya da videolara özen göstermemek video izlenmesini artırmaz. Aynı zamanda etiketlerin de doğru bir şekilde kullanılması videoları keşfete düşürerek izlenme sayısının artmasına yardımcı olur. Kullanıcılar alakasız etiketler yapmak yerine videonun içeriğine uygun olan etiketleri yapmak gerekir.

TikTok video izlenmesi nasıl görülür?

TikTok video izleyenleri görme için kişiler TikTok hesabına giriş yapmalıdır. Ardından kendi profillerine girmelidir. Videoların hemen alt kısmında videonun ne kadar izlendiğini simgeleyen bir göz işareti vardır. Bu işaretin hemen yanında videoya göre değişen sayılar yazmaktadır. Bu sayılar o videonun ne kadar izlendiğini göstermektedir. Eğer gözün yanında 0 varsa ya hiç izlenmemiştir ya da izlenme kısmında bir sorun var demektir. Özellikle videoda beğeni ya da yorum gibi etkileşimler varsa izlenmemiş olma ihtimali yoktur.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

TikTok video izleyenlerin görülmesi için aşağıdaki adımlar denenebilir;

 • Farklı bir hesaptan ve farklı bir cihazdan video izlenmelerine bakılabilir.
 • Hesabınızın oturumunun baştan kapatılıp açılması, cihazın tamamen kapatıp açılması ya da TikTok uygulamasının telefondan tamamen silinip yeniden yüklenmesi bu sorunu çözebilir.
 • Hesap ayarlarına girerek kimler görebilir ayarını düzenlemez gerekebilir. Belirli sorunlardan ya da güncellemelerden dolayı bu ayarlarda sorunlar çıkabilir.
 • Eğer sadece belirli videolarda izlenme görünmüyorsa vidonun 3 nokta kısmından videoyu düzenle seçeneğine girilmelidir. Daha sonra gönder kısmının alt tarafında yer alan ‘izin ayarları’ kısmına girmek gerekir. Buradan video görünümü seçilebilir. Eğer kapatılmışsa görünür hale gerilir.
TikTok videolari izleyeneyenler
TikTok videoları izleyenleri göremiyorum

Videoları izleyenler gözükmüyor çözümü

Gerekli denemelerden sonra aşağıdakilerin uygulanması çözüm sağlayacak. Tabi önce klasik testlerden farklı ağa bağlanma, farklı hesapla kontrol ve cihaz değiştirme gibi adımlar uygulandıktan sonra aşağıdakilere geçin.

Birde güncel Twitter paylaşımlarına bakınız. Genelde ilk orada bu tarz bilgiler yer alır.

Hesabın türünü değiştirerek deneyin

Hesabınızı kişisel dışında isterseniz işletme veya farklı bir kategori alanı ile değiştirme seçeneğiniz var. Biz bunu daha çok hesaplardaki problemlerde öneririz. Aşağıdaki sıralamayı uygulayıp, gerekli testi yaptıktan sonra, isterseniz tekrar bireysel olana dönersiniz.

Hesabınızın geçişini yapmak için:

 • Ağın uygulamasından oturumunuz açık olacak,
 • Köşedeki üç çizgili alandan devam edin,
 • İlgili alan açıldığında “Hesabı yönet” ve kontrol yazılı alana dokunun,
 • Sonrasında açılacak alandan türü seçip onaylayın.

Uygulama kısmında deneyecekleriniz

Android kullananların uygulamalar alanından TikTok yazana dokunup, içerisindekilerden önce önbellek ve güncelleme kaldırmayı uygulamaları gerekiyor. Sonra içerisindeki diğer seçenekler denenecek.

Gelelim diğer önemli bir duruma. Pek sık olmaz ama telefona veya uygulamaya gelen bir güncelleme varsa bazen sıkıntı çıkarır. Burada ise uygulamanın kaldırılıp, eski olanlardan birinin yüklenmesi önerilir.

Hesaplardaki sorunların kontrolü

Hesabım ceza almış mıdır diye düşünenler oluyor. Evet bu olasılık var. Ağlar kısmı cezalandırmayı her zaman kullanır. Kişinin yaptığı yanlışlığın boyutuna göre uygulanır. Örnek beğeni belli bir süre yapılmaz.

Daha önce bir uyarı almadınız ise;

Hesabınızın profil alanındaki yazılı alana bir kelime ekleyip kaydedin. Kayıt sırasında hata çıkarsa ceza veya sistemdeki bir arıza oluştuğu anlamını taşır.

Talep ile bilgi almak için uygulamanın rapor alanını kullanın. Doğru başlıklarla yardım talebinizi gönderin. Dönüş hafta içi yapılmazsa o zaman ertesi hafta tekrar farklı bir başlıkla talebi yenileyin.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir