TikTok yazısız video indirme uygulaması sitesi

Andronova
Yazar Andronova 6 Minimum Okuma

TikTok yazısız video indirme uygulaması soranların dışında bazen filigransız video indirme sitesi olarak arayanlarla karşılaşıyoruz. Kullanılan programların bir çoğunda reklam yerleştirmesi olduğundan dolayı dikkat edilmesi gereken hususlar oluyor.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Filigran olmadan video indirme TikTok uygulamasında mümkün. Lakin ücretsiz olanların bir çoğunda aniden açılan reklamlarla karşılaşabilirsiniz. Ücretli olanlarda ise dikkat etmeniz gereken en önemli husus ücretlendirmenin tek seferde mi yoksa haftalık veya aylıklı olduğuna dikkat etmeniz.

Şunlara dikkat ettikten sonra aşağıdakilere geçebilirsiniz.

  • Parasız olanların içeriğinde istemsiz reklamlara dikkat ediniz. Cinsel veya zararlı sitelere yönlendirebilir.
  • Paralı olanlarda ise yapılacak ücretlendirmenin ucu açık olabiliyor. Ya da sözleşme metni çok küçük yazılardan oluşabiliyor.
  • Virüslü uygulamalardan da karşılaşmanız mümkün. İlk girdiğiniz site için uyarı vermeyebiliyor. Lakin yapacağı yönlendirmenin sonucu gittiği sitede sorun çıkabilir. Online video indirme sitelerinin çoğunda bu böyle oluyor.

Filigransız online video indirme

Web sitelerinden indirme işlemini yapacaksanız birden çok siteden deneme yapmanız gerekiyor.

Bağlantıyı yapıştır diye yazılı alana ilgili videonun url bağlantısını ekleyip ve sonra indir butonuna bastıktan sonra kısa süreliğine beklemeniz gerekiyor. Burada her şey normal ama sonrasında karşınıza çıkacak birden fazla buton yer alabilir. Bunlardan sadece bir tanesi doğru olan ve diğerleri reklam bağlantısı olduğunu belirtelim. Artı bu bağlantıların virüs bulaştırma olasılığı var. Genelde istemsiz reklam çıkaran virüslerden oluyor.

Yanlış bağlantıya dokunanların açılan sayfayı kapatmaları sırasında kendi kendine başka site açılıyorsa veya sekme kapanmıyorsa o zaman tarayıcıyı tamamen kapatıp ve tarayıcının geçmişinde açılan sayfanın silinmesini öneriyoruz. İsterseniz geçmişi olduğu gibi temizleyebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

TikTok filigransız video indirme uygulaması olarak örnek Samsung için Google Play üzerinden işlem yaparken kesinlikle daha önce indirip kullananların yorumlarını okuduktan sonra yüklemenizi öneririz. iPhone kullanıcıların bu yönden daha az sıkıntı yaşadığını söyleyebiliriz. Pek istemsiz olaylar olmuyor. Lakin ücretsiz uygulamalar bakımından çok az bir içeriğe sahip olduğunu söyleyelim. Yani Android tarafında gördüğünüz uygulamayı büyük ihtimal bu platformda göremeyeceksiniz.

Yazısız TikTok videosu nasıl indirilir?

Yazısız TikTok videosu indirmek için şu adımları uygulayın:

  • İlgili videonun üstüne bilgisayarınızdan mause ile sağ tıklayınız,
  • Video adresini kopyalaya dokunun,
  • Bağlantıyı indirme sitesinin arama alanına yapıştırın,
  • Biraz bekleyin. Ekrana video çözünürlüğü seçeneği çıkabilir. Seçin ve indirmeye başlayınız. Video formatı ve çözünürlüğü seçeneği çıkmayanlarda direk indirme işlemi başlar.
TikTok yazisiz video indirme 1
TikTok yazısız video indirme uygulaması sitesi
TikTok yazisiz video indirme 2
TikTok yazısız video indirme sitesi

Video indiremiyorum sorunu yaşayanların bir kısmında şüpheli hareket hatası ekrana gelebilir. Bunun nedeni ya çok sık siteyi kullanıyorsunuz ya da ilgili bağlantıyla alakalı bir problem olduğu anlamını taşıyor. Belki indirme kısıtlaması olabilir.

TikTok yazısız video indiremiyorum sorunu

Çoğunlukla çıkan uyarıların temelinde ya hesapla alakalı oluşan problemlerden ya da sistemdeki genel arızalardan dolayı çıkar. Aşağıdaki örnek konumuzdaki benzeri durumdan dolayı örnek olacak şekilde hazırlanmıştır. Her iki durumda da aynı öneriler kullanılabilir.

İndirme sırasında kullanılan bağlantıyı kontrol ediniz. Google Chrome’ dan indirme işlemini yapıyorsanız önce gizli sekmeden test edin ve duruma göre geçmişin veya tarayıcının sıfırlanmasıyla çözüm sağlanacaktır.

Alternatif indirme seçeneklerini kullanın. Yardımcı programlar dışında çok sayıda online indirme sitesinin olduğunu göreceksiniz.

İşlemlerde farklı videolardan yararlanmaya çalışınız. Belki denediğinizde sorun yaşanabilir.

Banka hesabı eklenirken çıkan uyarı

Gelelim başka bir hataya. Aşağıda oluşan hata genelde çıkan ve herhangi bir şeyi indirmeye çalıştığınızda da çıkan uyarı ile benzerlik gösterir.

Geçersiz iban sorunu TikTok üzerinden para kazanan kullanıcıların karşılaştıkları sorunlardır. Çoğu TikTok kullanıcısı uygulama üzerinden hesaplarında biriken paraları çekmek isterken sorun ile karşılaşmaktadır. Bu sorunlardan bir tanesi de iban sorunudur. Bazı durumlarda iban bilgilerinin eksik girilmesi ve teknik arızalar nedeni ile kişiler istedikleri para miktarını çekememektedir. Son zamanlarda uygulama üzerinden para kazanan birçok kullanıcı iban ile ilgili şikayetlerini dile getirmektedir. Kullanıcılar hesap bilgilerini TikTok hesaplarına eklerken kontrol ederek banka bilgilerini girmelidir.

TikTok geçersiz iban 26 karakter olmaması lazım sorunu ile karşılaşan milyonlarca uygulama kullanıcısı vardır. İban bilgileri normalde ilk iki hanesi harflerden oluşmaktadır. Toplamda iki harf ile birlikte 26 haneden oluşmaktadır. Kullanıcıların bir kısmı özellikle iban bilgilerini hesaplarına ekleme ve para çekmede geçersiz ıban sorunu ile karşı karşıya gelmektedir. Bu sorunlar ile karşı karşıya kalan kullanıcılar tarafından şikayetler TikTok’a iletilmektedir. İban bilgileri girilirken kullanıcılar dikkatli şekilde kayıt etmelidir. Kayıt esnasından geçersiz iban girildiğine dair uyarı alınması çok sık karşılaşılan sorunların başında gelmektedir.

TikTok iban ekleme için ilk olarak TikTok hesabına giriş yapılmalıdır. Ardından ayarlar bölümüne gidilerek para çekme seçeneği kısmına tıklanmalıdır. Sayfa altında bulunan banka hesabını bağla sekmesi tıklanarak banka hesap bilgileri eksiksiz olarak yazılmalıdır. Ardından telefona bir doğrulama kodu gelecektir. Bu gelen doğrulama kodu doğru bir şekilde alana yazılarak girilen banka hesabının etkinleştirme bölümü ile karşılaşılacaktır. Iban kısmı doğru bir şekilde doldurulmalıdır. Geçersiz ve yanlı iban girildiği taktirde uygulama bilgileri kabul etmeyecektir.

Iban yazılırken aradaki boşluklar aynı şekilde bırakılmalıdır. İban sorunlarının en büyük nedenlerinden bir tanesi de bilgilerin yanlı ve hatalı girilmesidir.

TikTok iban sorunu hesap bilgileri alanlarının doğru yazılmaması durumlarında karşımıza çıkmaktadır. Bir iban bilgilerinin doğru yazılması için boşluk rakam ve harflere dikkat edilmelidir. İlk iki hane TR harflerinden oluşmaktadır ve bu kısım herkes için geçerlidir. Ardından iki haneden oluşan kontrol basamakları yazılmalıdır. Bu kontrol kısmından sonra beş haneden oluşan banka kodu türü bulunmaktadır. Bu kısım mutlaka doldurulmalıdır.

Girilen bilgilerin hangi bankaya ait olduğunun bulunması işleminde işe yaramaktadır. Tüm bilgilerin eksiksiz girilmesi ile 26 haneli iban hesabı eklenmelidir. TikTok uygulaması üzerinden para çekmek için kişi bilgilerini ve banka bilgilerinin doğruluğu önemlidir.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.