Tim Cook: Harika Şeyler Üzerinde Çalışıyoruz!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2014 birinci çeyrek sonuçlarının beklentileri karşılamasıyla birlikte son günlerde Apple’da işler oldukça iyi gidiyor gibi bir izlenim oluştu. Genelde basına ve halkın içine girmeyen Apple CEO’su Tim Cook ülkemizde dahil olmak üzere dünyanın dört bir tarafını gezerek anlaşmalara imza atıyor.

Andronova

“2014 yılında bizi büyük şeyler” bekliyor açıklamasıyla daha büyük ekranlı iPhone’nun haberini verdiğini düşünenlerin yanında Apple’ın 4K çözünürlüğünde bir iTV üzerinde çalıştığı da kulislerde dolaşan bir diğer öngörü.

The Wall Street Journal’a konuşan Tim Cook “Evet, yeni kategoriler olacak ama biz şu aşamada bunları konuşmaya hazır değiliz. Gerçekten harika şeyler üzerinde çalıyoruz” açıklamasında bulunuyor.

apple-itv

Yeni bir ürün kategorisi derken iPad Air Pro yada yeni ödeme sistemleri hakkında çalışıp çalışmadıkları sorulduğunda ise Tim Cook bu konularda yorum yapmaktan kaçınarak ser verip sır vermiyor. Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olma yolunda ilerlediklerini belirten Tim Cook; “Bir ürünü sadece yapmış olmak için yapmıyoruz, ürettiğimiz her ürün ile ilgili gurur duyabilmenin oldukça önemli olduğunu biliyoruz.” diyen deneyimli CEO 2014 yılı için beklentileri oldukça artırmış görünüyor.

iPad Air Pro 2

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.