Tinder nedir nasıl indirilir nasıl yüklenir ve kullanılır?

Andronova
Yazar Andronova 4 Minimum Okuma

Tinder iPhone Android indirme ve Tinder nasıl yüklenir gibi bilgi için hazırlanan yazımıza katkılarınızı bekliyoruz. Yakında çok önemli bir özellik geliyor. Tinder nedir nasıl kullanılır?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Tinder nedir nasıl yüklenir ve Tinder nasıl kullanılır gibi soruların cevabını bulduğunuz haberimizle sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Tinder uygulama ve Tinder web kullanım özelliğinin olduğunu belirterek yazımıza başlıyoruz. 

Tinder, kullanıcılarının bir birleriyle tanışıp sosyalleşmesi için çıkarılmış arkadaşlık uygulamasının adı. Aynı anda birden çok kişiyle sohbet etmeyi sağlayan uygulama yeni bir projesiyle gündemde. Yakın bir zamanda dizi çekimlerine başlayan şirketin çekimleri tamamladığı ve belki 2020′ de Tinder’ den dizi izleme dönemi başlayabilir. Detaylar Tinder dizi izleme haberinde.

Tinder Türkiye kullanıcılarının çok sık kullanmadığı ama önemli bir kullanıcı sayısının olduğu bilinen uygulamaya yakında çok yenilikler gelecek.

Tinder nasıl indirilir nasıl yüklenir?

Uygulamayı indirme uygulamasından yükleyebilirsiniz. Google Play ve Apple’ ın App Store’ den ücretsiz indirme bağlantısı yer alıyor. Direk bağlantıyla kontrol etmek isteyenler aşağıdaki bağlantılara bakabilirler.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
 • Tinder iPhone indirme adresine buradan go.tinder.com/web-ios-download
 • Tinder Android APK dosyası içinde go.tinder.com/web-android-download

Tinder hesap açma işleminde telefonla doğrulama kodu gelmiyor veya hesap doğrulanmıyorsa, alınan hatanın ekran görüntüsü ile bizimle iletişime geçiniz.

Tinder nedir nasıl indirilir nasıl yüklenir ve kullanılır?

Tinder nasıl kullanılır?

Tinder mantığı genelde kullanıcıların ilk beğendikleri insanları seçtiği, sonra seçtiğin kişiyi beğenmen gerekiyor. Olursa iki tarafta birbirini beğendi ise o zaman eşleştirme yapılıyor. Bu işlem olduktan sonra kişiler sohbet edebiliyor.

Uygulama lokasyon şeklinde çalışmakta. Kullanıcıların bulunduğu lokasyondan yola çıkılarak, belli km aralığı seçiliyor ve o alandaki kişilerin profili karşınıza çıkmakta. Tinder hesap açma veya Tinder hesap nasıl açılır?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
 • Telefon numarası ile oturum aç veya yeni hesap oluştur
 • Telefon numarasıyla hesap onayı için kod gönderimi seçeneğini seçin. WhatsApp kodu al veya SMS kullanla
 • Kodu yaz veya kod gelmiyor ise kod alamadım tıkla
 • Sözleşmeyi oku ve anladım dokun
 • Tinder adını yaz
 • Okul ve diğer seçenekleri onayla
 • Hesaba eklenmesi gereken fotoğrafları seç. Birden çok olması gerekiyor
 • Fotoğraf erişim izni yoksa ver
 • Hesap açıldı ise ayarlar için yukarı profile dokun
 • Ayarlar yazılı çarkı tıkla
 • Telefon numara doğrulaması yap
 • Tinder e-posta doğrulaması yap
 • Konum ayarlarını yap
 • Azami mesafe özelliği ile km değeri ile alanı seç
 • Arkadaş yaş aralığını seçin

Tinder nasıl indirilir Tinder nasıl yüklenir?Tinder indirmeTinder android apkTinder iphone indirmetinder yüklemetinder hesap doğrulamatinder onay kodu almatinder telefon numarası ekleme

Tinder beğeni nasıl yapılıyor?

Kayıt sırasından çoklu fotoğraf yükleniyor ve kişiler bu fotoğraflarla yola çıkmakta. Bunlar beğeniliyor ve beğeni ile devam edilmekte. Yani ilk kayıt önemli bir bölüm olabiliyor. Beğenmek istemedikleriniz için profil atla yapıyorsunuz.

Tinder Facebook ile kayıt ve telefon numarası ile kayıt yöntemi bulunuyor. Facebook ile giriş yapıldığında direk profil bilgileri otomatik dolmakta. İstemezseniz daha sonra kendiniz güncelleyebilirsiniz. Unutmadan Tinder instagram bağlama özelliği de bulunmakta.

Instagram fotoğraflarınız Tinder’ de görebilirsiniz. Tabi bağlı olan hesapların fotoğrafları görünmekte. 

Tinder ücretli özellikler sunabiliyor. Uygulamada koto sisteminin olduğunu belirtelim. Bazı ek özellikler kullanıldığında kota dolduğu takdirde satın alım önerisi ekrana geliyor.

Tinder video desteği, Tinder web sürümü özelliği bulunurken, dizi izleme özelliği yakın bir zamanda kullanıcılarına açılabilir. Tinder hesap doğrulama, Tinder Android APK ve iPhone indirme dosyası gibi bilgiler yazımızda.


Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 17:38

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir