Tivibu destek hattı iletişim numarası

media 7310

Tivibu cihazı açılmıyor hata veriyor. Hata kodu E49-32, E16-4, E19-4, E30-4, E116, E133-4, E133-4 ve Tivibu geri al izle gibi hata kodları ile karşılaştıysanız çözümü haberimizde. İsterseniz özel destek hattını arayabilirsiniz.

Andronova

Tivibu açılmıyor veya Tivibu çalışmıyor nedenleri? Tivibu uydu alıcısında sorunla karşılaştınız ise veya Tivibu web’ de sorun oluştuysa genel adımları uygulayınız. Tivibu Web sorunlarında genelde internet yavaş olması, port kaynaklı, yoğun kullanım nedeni ve şifre çözememe sorunu olmakta. 

Şu nu belirtelim Tivibu Web ile Tivibu uydu cihazları farklı. Biri internet üzerinden diğeri uydu yani çanak anten üzerinden yayın vermekte. Tivibu geri al izle çalışmıyor diyen kullanıcılar, aldığınız uydu alıcılı ise bu özelliği kullanamıyorsunuz.

Tivibu donma sorunu, Tivibu telefonda donma sorunu ve açılmama sorunu için önerilerimizi deneyiniz. Sonra Tivibu destek hattı veya Tivibu şikayet hattını arayabilrisiniz.

Tivibu müşteri hizmetleri

Tivibu müşteri hizmetleri telefon numarası haberin sonunda yer almakta. Bazen çok yoğun aranmalarından dolayı müşteri temsilcisine ulaşamayabilirsiniz. Bu daha çok genel sorunlarda ortaya çıkmakta. Bu gibi durumlarda Tivibu destek hattı aranabilir. www.andronova.net

Tivibu destek hattı iletişim numarası

Tivibu hata kodları ve çözümleri!

 • E16-4 hatası, paket kapsamında olmayan kanal veya ödenmeyen fatura kaynaklı durumlarda ortaya çıkıyor. Bunun dışında uzun zaman cihaz açılmadığında bu şekilde bir hataya neden olmakta.
 • E19-4 hatası, kanal paket kapsamında bulunmaması, ödenmeyen fatura, sistemsel hata ve cihaz kaynaklı durumlar.
 • E30-4 hatası, Tivibu dışında kanalların izlenmesi nedeniyle genelde görülen bir sorun.
 • E106, E34 hatası, Tivibu dışındaki kanallara geçiş yapılması.
 • E04-4, E05-4, E06-4 ve E33-4 hatası, Tivibu cihazına kartın takılı olmaması veya temassızlık olması. Yani kart okuma hatası.
 • E107-4 hatası, Tivibu cihaz ile kartın eşleşmediği anlamına geliyor.
 • E20-4, E21-4 ve E18-4 hatası, izlemeye çalıştığınız kanal veya kanallar o bölgede izlenemediği anlamına geliyor. Eğer bölge de hizmet varsa Tivibu kurulumunu tekrar yapınız.
 • E32-4 hatası, sistemsel sorundan dolayı geçici yayın kilitlenmesi. Bu bazen genelde veya bazı kanallarda görülebilmekte.
 • E101-3 ve E44 sorunu, geçici yayın sorunu olduğu görülmekte. Başka bir kanalı açınız. Sonra tekrar aynı kanalı açınız.
 • E48-32 sorunu, uydu alıcı veya cihaz kaynaklı durumlarda. Genelde kablo temassızlık nedeniyle görülmekte.
 • E49-32 hatası, sinyal kaynaklı bir durum. Donanımsal arıza olabilir. Kablo kısa devreye düşmüş olabilir. Bu bazen yağmurlu havalarda LNB, DiSEqC veya kablo su almış olabilir.
 • E116, E101-4 ve E108 sorunu, uydu alıcının ve kartın şifreyi çözemediğinde görülmekte. Uydu cihazını kapatınız ve kartı çıkarıp silip yerine takınız.
 • E133-4 hatası, sinyal yok anlamına geliyor. Kabloları kontrol ediniz. Sonra cihazı fişten çıkarıp biraz bekleyip takınız.

Tivibu destek hattı

Yukarıdaki tüm sorunlar için yapacaklarınız kabloları kontrol etmek, cihazın fişini çıkarıp bekleyip takmak, Tivibu kartını çıkarıp silip tekrar takmak, sıvı teması yani su teması gibi durumlarda cihazı, LNB’ yi, kabloları ve diğer parçaları kurutmak ve paket kapasamını veya fatura ödenip ödenmediğini kontrol etmek. Tüm sorunlarınız için yorum bırakabilir veya Tivibu müşteri hizmetleri yani Tivibu destek hattı 444 5 375 çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ulaşılmama durumlarında Tivibu şikayet hattı yani Tivibu şikayet etme telefon numarası 444 1 444 / 444 0 375 arayınız.


Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2018, 01:05

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın