Tizen 3.0 Kullanıcı Arayüzü Galaxy S4’te Görüntülendi!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Intel ve Samsung tarafından geliştirilen açık kaynak işletim sistemi Tizen hakkında çok şey yazıldı çizildi ve işletim sisteminin 2013 yılı içerisinde resmiyet kazanması bekleniyordu, ancak geçtiğimiz gün bizzat Samsung Mobile Başkanı JK Shin, Tizen’in daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak adına bir süre daha ertelendiğini açıkladı. Ertelenmenin ne kadar bir sür süreyi kapsayacağı bildirilmedi fakat 2014 yılından önce Tizen ve Tizen ile çalışacak ilk telefonun resmiyet kazanması beklenmiyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Son olarak işletim sisteminin 2.0 numaralı versiyonunu geliştiriciler için gün yüzüne çıkaran Tizen Hindistan Ar-Ge bölümü şimdi de Tizen 3.0 versiyonunun kullanıcı arayüzü görüntülerine blog sayfasında yer verdi. 5-inç boyutunda Full HD çözünürlükte Super AMOLED ekrana sahip Galaxy S4 modelinde görüntülenen arayüz fotoğrafları ilk bakışta  Windows Phone’un renkli metro arayüzünü akıllara getirebilir (özellikle müzik uygulaması).

Bunun yanı sıra kilit ekranda, saat, pil seviyesi, bildirimler ve operatör adı görüntülenebiliyor. Arama ekranı ise hem stok Android hem de Touchwiz’den farklı bir tasarım sergiliyor.

Tizen 3.0 işletim sistemi sadece akıllı telefonlar için planlanmıyor, aynı zamanda otomobil ve diğer akıllı elektronik cihazlarla da uyumlu olacaktır. İşletim sisteminin Mart 2014’de piyasaya çıkacağı bildiriliyor.

media 16630

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

media 16634

media 16637

media 16638

ilgili>> tizenindonesia.blogspot.nl

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak