Touchwiz Yeni Sürümünde Tema Desteği Olabilir

Touchwiz Yeni Sürümünde Tema Desteği Olabilir

Andronova

Samsung telefonları ile hayatımıza giren Touchwiz, yeni sürümünde önemli bir değişikliğe imza atabilir. Samsung; kendi ara yüzünü elden geçirip daha kullanabilir hale getirmek için bir sürü yol deniyor. Kullanıcılar tarafından sürekli yavaş çalışması ve telefonda yavaşlamaya yol açması yüzünden eleştirilen ara yüz, tüm sorunlarından Android 5.0 Lolipop sürümü ile birlikte kurtulacağa benziyor. Samsung telefon sahiplerine daha fazla özelleştirme seçeneği sunmak isteyen firma, CyanogenMod, Sony ve LG gibi tema desteği getirmeyi planlıyor.

Touchwiz Yeni Sürümünde Tema Desteği Olabilir

Samsung Galaxy S5’in Andoid 5.0 çalıştıran bir sürümünden sızan görüntülere göre, yeni Touchwiz’de tema seçim ekranı gözüküyor. Temaların telefon ara yüzünde ne gibi değişiklikler yaptığı şu an için belli değil. Ancak sadece duvar kağıdı ya da ikon değiştirmekten daha fazlasını yapmasını bekleniyor. Özellikle CyanogenMod’un sahip olduğu tema motoru sayesinde telefonun baştan aşağıya değişmesi mümkünken, Samsung kullanıcılarının da tema desteği istemesi gayet normal.

Yeni Touchwiz ve tema desteğinin, geçen sene çıkan Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 ile birlikte bu sene satılan Galaxy S5, Galaxy Note 4 ve Galaxy Alpha ailesine gelmesi bekleniyor. Touchwiz ve temalar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Touchwiz

Touchwiz

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.