Tüm Galaxy S6’lar Antivirüs Uygulaması Yüklü Gelecek!

Andronova

Teknolojinin ve internetin gelişmesiyle birlikte artan kullanım oranları ve kullanıcı sayısıyla birlikte, bu denli büyük bir kitleyi hedef alan aç gözlü Hacker ordusu da boş durmuyor. Son zamanlarda yaşanan milyonların kullandığı servislerin hacklenmesi ve hatta milyonlarca kredi kartı bilgilerini kaybeden bankaları da göz önünde bulundurursak, koruma önlemi almak bir gereklilik oldu.

Samsung bunu biliyor olsa gerek ki, yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge ile hazırda önyüklü olarak antivirüs uygulaması hediye ediyor.

Samsung, geliştirdiği KNOX programıyla veri güvenliğine yönelik bir adım zaten atmıştı. Şimdi Intel Security ile birlikte işbirliğine giden Samsung, tüm Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’lerde McAfee VirusScan Mobile uygulamasını önyüklü olarak ücretsiz sunacak.

Güvenliğin öncelik olması gerektiği şu günlerde Samsung, tüm üreticilerin benzer bir tutum içinde olması gerektiği güzel bir hamle atmış.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir