Tüm Nexus Cihazlar için Android 5.0 Lollipop OTA Zip Dosyaları Yayınlandı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Her geçen gün, hatta her geçen saat, Android 5.0 Lollipop ile alakalı bir başka haber geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir çok nexus cihazı için Android 5.0 fabrika imaj dosyalarının yayınlanmasından sonra, cuma günü de Nexus 4 için fabrika imajı yayınlanmıştı. Şimdi de tüm Nexus cihazlarının listede yer aldığı Android 5.0 OTA güncellemesi için zip dosyaları yayınlandı.

Unutmayın, bugün sizlerle paylaştığımız, root‘lu Nexus cihazlarında OTA güncellemesinin hata vereceği haberini tekrar okumanızı tavsiye ederiz. Fabrika imajlarıyla tüm verilerin silinmesini istemeyen, ve OTA güncellemesi yaparak sürüm yükseltmek isteyen kullanıcılar için, aşağıda Nexus modelleri için recovery bölümünden kurulumunu yapabileceğiniz zip formatındaki dosyaların indirme linkleri verilmiştir.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!