Türk Tasarımcıdan HTC Konsept Çalışması

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Kullanıcılar tarafından akıllı telefonlar için bireysel olarak hazırlanan konsept tasarım çalışmalarıyla ara ara karşılaşıyoruz. Firmalardan bağımsız olarak oluşturulan bu dizaynlar, gerçeğe dönüşme ihtimalleri her ne kadar oldukça düşük olsa da gelecekte bizleri nelerin beklediğine dair ipuçları barındırıyor ve kim bilir belkide üreticilere ilham bile kaynağı oluyordur.

teknik destek

Haberimizin konusu ise akıllı telefon konsept çalışmalarını hobi haline getirmiş 19 yaşında bir Türk… Hasan Kaymak Almanya yaşıyor ve 12 yaşından beri konsept tasarımlar ile amatörce ilgileniyor. Amacının tasarımlarını üretip para kazanmak olmadığını belirten Kaymak, daha çok HTC ürünlerinin konsept çalışmaları ile ilgileniyor.

Tasarımcının son projesi ise HTC Bloom 3 isimli konsept akıllı telefon çalışması.HTC‘nin One M8 modeli DNAlarını taşıyan Bloom 3, M8’deki geniş çerçevelerden arındırılmış. Parlak alüminyum materyal hayal edilerek hazırlanan tasarımın, telefonun arka kısmına ait görseller paylaşılmadığından henüz bitmemiş olduğunu tahmin ediyoruz. Sözü daha fazla uzatmadan sizi HTC Bloom 3 görselleri ile baş başa bırakıyoruz.

HTC-One-Bloom-3-concept-by-Hasan-Kaymak (8) HTC-One-Bloom-3-concept-by-Hasan-Kaymak (3) HTC-One-Bloom-3-concept-by-Hasan-Kaymak (2) HTC-One-Bloom-3-concept-by-Hasan-Kaymak (1) HTC-One-Bloom-3-concept-by-Hasan-KaymakHTC-One-Bloom-3-concept-by-Hasan-Kaymak (6) HTC-One-Bloom-3-concept-by-Hasan-Kaymak (5) HTC-One-Bloom-3-concept-by-Hasan-Kaymak (7)

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın