Türk Telekom Avea rehber yedek alma

blank

Türk Telekom' un Avea operatöründe rehberdeki kişilerin yedeğini almak ister ücretsiz yedek alma uygulaması, isterseniz de ücretli Avea yedekleme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

teknik destek

Türk Telekom Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. 2015 yılında Avea müşteri hizmetleriyle mevcut müşteri hizmetlerini koruyarak tamamen müşteri odaklı entegre bir yapıya geçmiştir. Türk Telekom 2016 yılı itibari ile internet, telefon, mobil, TV hizmetlerini Türk Telekom tek markası altında bir araya getirmiştir. Toplumun genelinde bilgi erişimini sağladığı biliyor. Birçok sosyal sorumluluk projeleri yürüttüğü bilinmektedir. Telefon kütüphanesi, günışığı, engeliz tivi bu, sesli adımlar, Türk Telekom okulları, Türk Telekom amatör spor kulüpleri gibi birçok sorumluluk projesi yaptığı biliniyor.

Türk Telekom abonelik hizmetleri! Birçok alanda hizmet sağlayan Türk Telekom aboneliği Çok basit işlemlerdir. İnternet üzerinden yeni üyelik oluşturabilir ya da herhangi bir Telekom bayisinden kimlik bilgileriniz ile abonelik sözleşmesi yapılıyor.

Türk Telekom servisleri! Birçok hizmeti bulunan Türk Telekom servis konusunda pek çok yenilik ve imkan sunuyor. Servis imkanlarından biri Türk Telekom / Avea yedek alma işlemidir. Bir şekilde kullandığımız cep telefonlarımıza format atmak, bozulunca servise yollamak ya da çalınma gibi ihtimaller bulunmakta. Türk Telekom’un sunduğu bu özellik sayesinde rehberimiz, fotoğraflarımız ve videolarımız güvende, uygulamalarınızı yedekleyerek kaybolma ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.  

Rehber yedek alma

Türk Telekom Avea rehber yedek alma

Yedek uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Bulut depolama hizmetinden faydalanıp telefonunuzda bulunan bütün uygulamaları kayır altına alabilirsiniz. İnternet bağlantınızın olduğu her yerde yedekleme yapabilir, yedeklerinize çok rahat ulaşabilirsiniz. Bilgileriniz güvende olsun istiyorsanız yedekleme işlemi tam size göre…

Android telefonlarda Google Play Store ve iPhone ise App Store üzerinden yedek alma uygulamalarını deneyebilirsiniz.

Uyarı: Yedek alma ücretli bir hizmet. Hat iptali veya operatör değişikliğinde tüm veriler silinir!


Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2017, 20:14

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!