Türk Telekom hediye sms dakika internet sorgulaması

Andronova
2 Minimum Okuma

Bimcell' de 15 Temmuz için hediye dağıtan operatör oldu. Türk Telekom ile aynı anda hediye bilgi mesajlarını kullanıcılarına gönderdi. Pttcell' de aynı mesajı yolladı. Bedava internet, sms ve dakika başladı. Peki nasıl sorgulanır?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

15 Temmuz 2016′ da darbeye karşı tüm vatanseverler bir bütün halinde darbeye hayır dedi. Bu büyük ihanet Allah’ ın izni ile ve milletin direnişi ile zafere döndü.

15 Temmuz her yıl kutlanacak. Bu güne özel operatörler daha önce bazı hediyeler dağıtmıştı. Doğal olarak kullanıcıları bu yılda bir beklenti içerisinde. Şu an için Türk Telekom tarafından hediye bilgilendirmesi yapıldı. Diğerlerinden henüz bir açıklama yapılmadı.

Pttcell ve Bimcell her ne kadar Türk Telekom’ un hizmeti olsada bu markalarla anlaşmalı olarak hizmet vermekte. Tüm alt yapı ve diğer hizmetleri Türk Telekom / Avea vermekte. GSMobile, Fenercell ve Pttcell kullanıcıları da aynı hediyelerden yararlanmakta.

Hediye her yöne 1000 dakika, 5000 SMS ve 1 GB internet. Hediyeler nasıl sorgulanır? Bu sorgulama adımları her zaman geçerlidir. Yani kalan dakikalar, kalan sms ve kanal internet için. Paket sorgulaması da dahil. Sorgulama için aşağıya doğru ininiz.

15 Temmuz hediye internet hediye dakika süresi

Vodafone ve Turkcell tarafı belki bugün bir hediye mesajı atabilir. Türk Telekom hem iş / ev hatları için hem de operatör kanalında hediye verdi.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Mevcut paket varken kullanım nasıl olacak? İlk kullanım hediyelerden olacak. Ama saatlik hediyeler varsa ilk önce saatlik sonra hediyeler.

Not: Hediye dakikalar 444′ lü yönlere yani müşteri hizmetleri çağrı merkezleri için geçerli. Hediyelerin bitişi 15.07.2018 saat 23:59′ da.

Hediye detaylarına en alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Sorularınız için yorum bırakınız. 

Hediyeler nasıl sorgulanır? *123# arama tuşlayarak, SMS ile kalan yazarak 5555‘ e ücretsiz mesaj atarak, 9333‘ ü ücretsiz arayarak ve online işlemlere girerek.

Geçen yıl verdikleri hediyeleri sanırım sorgulanamamıştı. Sorgulama seçeneklerine eklememişlerdi. Bu yıl eklenmiş olarak görünmekte. Eğer sorgulama yapılmıyor sorunuyla karşılaşanlar olursa 444 1 444 müşteri hizmetlerini arasın. www.andronova.net

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Türk Telekom hediye sms dakika internet sorgulaması

15 Temmuz hediye dakika sms ve internet

15 Temmuz hediye sorgulaması nasıl yapılır yukarıda yer verdik. Sorgulamayı bizzat yapıp bu yazıya ekledik.


Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2018, 02:10

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir