Türk Telekom TTnet müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası

TTnet Türk Telekom müşteri hizmetlerinin çağrı merkezi numarası var mı? TTnet destek hattı, internet arıza için telefon numarası kaç? TTnet internet bağlantım yok.

Türk Telekom TTnet müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası
banner192
Türk Telekom TTnet müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası var mı? TTnet çağrı merkezi numarası. TTnet destek hattı numarası. TTnet internet arıza için telefon numarası kaç? TTnet internet bağlantım yok arıza numarası. TTnet modem arıza telefon numarası var mı? Bilgisayar internet bağlantı hatası sorunu.

TTnet müşteri hizmetleri numarası aşağıda yer almakta. Ama bazı durumlara TTnet destek vermemektedir. Bunlardan bazıları internet hattının olduğu bina içinde oluşan sorunlar, modem arızaları ve bilgisayar sorunları gibi durumlara destek vermeyebiliyor. Modem sorunlarında özellikle modemin müşteri hizmetleri varsa modem müşteri hizmetlerine yönlendiriliyorsunuz. Modemin garantisi yoksa ücretli hizmet almak durumda kalıyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

Türk Telekom müşteri hizmetleri

TTnet müşteri hizmetlerine ulaştınız ise 1 mobil 2 internet 3 ev telefonu. Tabi bu Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası üzerinden çıkan sıralama. Malum artık Türk Telekom olarak birleşti. İnternet seçeneğini seçtikten sonra internet hizmet numaranızı ya da telefon numaranızı girmenizi istiyor. Eğer telefon yoksa ve internet hizmet numaranızı bilmiyorsanız, 2 sonrasında 1' i tuşlamanız yeterli.

TTnet müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası 444 03 75 ya da 444 1 444. TTnet' in ve modem müşteri hizmetlerinin vermediği hizmet için ve bilgisayar sorunları için destek hattını arayabilirsiniz.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayfer Özdemircan
Ayfer Özdemircan - 1 ay Önce

Numaramın son hanelerini nasıl değiştirebilirim yardımcı olur musunuz

Recep  özkan
Recep özkan - 10 ay Önce

Bir ay geçmedi internet kapandı borcunuz var dediler 120 tl internet bankacılığıyla ödedim bugun yine kestiler 132 borcunuz var dediler nasıl bir sistem bu son ödeme ayın 20 sinde açma kapama parası almak için tuzak bu ay son ttnet kullanmıyorum artık