Türk Yapımı “23 Yarasa” Oyunuyla Sinirleriniz Gerilecek :)

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Akıllı telefonların gelişmesiyle hızla artan uygulama geliştiricileri marketlerde bizlere ürünlerini sunmakta. Önceleri sadece ücretsiz uygulama satılabilen Google Play Store, bu yıl Türk geliştiricilerine ücretli uygulamalarını satabilme imkanını açarak, ülkemiz geliştiricilerini sevindirmişti.

teknik destek

Türk uygulama ve oyun geliştiricileri özellikle son 1 yılda ciddi oranda artış göstererek ülkemizin Dünya genelinde aktifliğini arttırmaya devam ediyor. Bunlardan biri olan Kafkas Mobile, bir çoğumuzun sıkılmadan oynayabileceği 23 Bats (23 Yarasa) isimli eğlenceli oyununu duyurdu.

Çoğumuz Flappy Birds ve Don’t Touch Something gibi oyunları oynamışızdır. Bunlardan biraz farklı olan 23 Bats ile yine bağımlılık yapan sinir bozucu anlar bizleri bekliyor olacak. 28 saniyede 23 yarasayı vurmaya çalışacağınız oyunda, oyun geliştiricisinin bile 8 tane vurabildiğini hatırlatmakta farda görüyoruz 🙂

23-bats-1 23-bats-2 23-bats-3
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!