Türkçe Dil Destekli Epoch 2 Yayımlandı

media 16164

Ben işim ve oğlum sebebiyle artık çok fazla oyun oynayamıyorum ama son dönemde sizinle önemsediğim ve oynamaktan zevk aldığım bazı oyunları paylaşıyorum. Geçtiğimiz gün Square Enix’in yaptığı ve kısa bir süre için ücretsiz olarak sunulan ama artık 12,99 TL fiyatı olan Bloodmasque oyununu sizlerle paylaşmıştım. Şimdi ise yeni bir oyunu sizlere tanıtıyorum. 2011’in son aylarında yayınlanan Epoch oyunu büyük bir başarı yakalamış ve yapımcısı Uppercut Games’e yüklü bir miktar para kazandırmıştı.

teknik destek

Yapımcılar AppStore’dan para kazandıkları için yeni oyunlarda hızlı bir şekilde IOS kullanıcılarına sunuluyor. AppStore’dan hedeflenen para kazanıldıktan sonra oyunun tanıtılıp isminin daha fazla duyulması için de oyun yapımcıları dünyanın en çok kullanılan mobil platformu Android Markete küçük bir ücret karşılığında oyunlarını koyuyorlar. Zaten hiç bir oyun Android platformunda IOS ücretlerine satılamaz; malum açık kaynak kodu ve .apk yüzünden.

Uppercut Games’in yeni oyunu Epoch 2 AppStore’da ki yerini aldı. Oyun şu anda 10,99 TL’lik fiyatıyla belki biraz pahalı olabilir ama AppStore indirimleri yakında başlayacak mutlaka takipte olun derim. Epoch 2 oyanabilirliği ile öne çıkan bir oyun. iPhone cihazlarda tam anlamıyla zevk alınamasa da özellikle iPad ve iPad Mini için mükemmel bir oyun. Unreal Engine 3 oyun motoru ile hazırlanan oyunda insanlığın yok olmasından sonraki robotik dünya konu alınıyor. Aksiyonun hiç düşmediği oyunun kontrolleri oldukça kolay olduğu için oyunun oynanabilirliği de bir hayli iyi. Oyunun en güzel yanı ise Türkçe dil desteğinin olması. En iyisi oyunun videosunu izleyerek bu parayı hak edip etmeyeceğinin kararını kendiniz verin.

Oyunu 10.99TL’lik fiyatıyla iOS için ise buradan indirebilirsiniz. Dilerseniz oyunun ilk versiyonunu Android için 2,79 dolarlık fiyatıyla buradan ve

xkD57QHmTTE” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Kaynak:AppStore

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın