Turkcell Bip Samsung S9 çekilişi devam ediyor

blank

Bugün Bip Messenger' dan attığın mesaj ile 50 Samsung S9 (Galaxy S9) çekilişinde 1 hak kazandınız. Fazla çekilişe katılmak için Bip uygulamasını kullanmaya devam ediniz.

teknik destek

Bip Messenger uygulamasını kullananlar Turkcell tarafından bazı hediyeler verilmekte. Çekiliş hakkı dışında hediye internet mesajlarıda gönderilmekte. Tabi günümüzde çok sayıda dolandırıcılık olayları olduğundan bazıları bu mesaj dolandırma amaçlı atılmış olabilir mi kaygısı içerisinde olabiliyor. Yanlış bir düşünce de değil. Artık logolar, yazılanlar ve gönderilen gönderici numara veya numara yerindeki mesaj dahi gerçeğe benzemekte.

Bugün Bip Messenger’ dan attığın mesaj ile 50 Samsung S9 (Galaxy S9) çekilişinde 1 hak kazandınız. Fazla çekilişe katılmak için Bip uygulamasını kullanmaya devam ediniz. Gibi ara ara kampanya mesajları gelecektir. Bedava 1 GB, Bedava 2 GB gibi…

Bip Samsung S9 çekilişi nedir?

Aşağıdaki gibi Bip’ den veya SMS olarak kampanya mesajı geldiyse bu kampanyanın şartı Turkcell’ li olma ve Bip Messenger uygulamasının kullanılması. Turkcell faturalı veya faturasız (kontörlü) farketmiyor. 

Bu çekilşten tüm Turkcell’ liler birden çok katılabiliyor. Önemli olan Bip kullanımının devam edilmesi. Tabi kullanımdan kasıt mesajlaşmalara devam edilmesi.

Turkcell Bip Samsung S9 çekilişi devam ediyor

Bip Samsung S9 çekilişi ne zaman?

30 Eylül 2018 (30.09.2018) tarihine kadar geçerli. Çekiş ne zaman diyenler 03.10.2018 saat 11:00′ da. Kazanlar ne zaman açıklanacak? Akşam gazetesinde 05.10.2018′ de yer verilecek.

Bip Samsung S9 çekilişi ne zaman?

Bip Samsung Galaxy S9 çekilişi

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!