Turkcell, Google Play Store İçin 5TL Hediye Kampanyası!

media 12586

Türkiye’nin en büyük mobil operatörlerinden Turkcell, Mobil Ödeme hizmetini Google Play Store’da deneyen tüm kullanıcılara, satın alacakları uygulamalarda 5TL hediye veriyor.

Andronova

Kısa süre önde Avea‘nın da kullanıcıları için gerçekleştirdiği Google Play hediye kampanyasına yönelik “Avea’dan Kullanıcılarına Google Play Store’da 20TL Hediye” başlıklı haberimiz ilginizi çekebilir.

Cep telefonlarında uygulama satın almaya teşvik amaçlı bu kampanyalara, Turkcell Mobil Ödeme hizmeti de dahil oldu.

turkcell-mobil-odeme-2

Kampanyadan yararlanabilmek için, öncelikle Turkcell Mobil Ödeme‘yi ilk kez kullanıyor olmanız ve servisinin hesabınızda açık olması gerekmektedir. Bunun için “Google Play” yazıp 2222‘ye SMS gönderdiğiniz takdirde, hediyeniz hesabınıza tanımlanacaktır.

Sonrasında yapmanız gereken tek şey, Google Play Store‘dan uygulama alırken ödeme seçeneği olarak Turkcell Mobil Ödeme kullan seçeneğini seçmek.

turkcell-mobil-odeme-3 turkcell-mobil-odeme-4

Turkcell Mobil Ödeme’nin 5TL tutarındaki Google Play kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın