Turkcell fatura borç sorgulaması ve ödemesi nasıl yapılır

blank

Turkcell firmasının aboneleri online işlemler menüsünü kullanmadan fatura bilgisi sorgulama, fatura ödeme işlemlerini nasıl yapabilirler? Turkcell fatura öğrenme sorgulama.

teknik destek

Cep telefonu kullanıcısı sayısı her geçen gün artmaktadır. Mobil cihazların üretimi yapılırken cep telefonu olarakta kullanma özelliklerinin olmasından dolayı bu sayını artışı dahada hızlı olmaktadır. Ülkemizde şuan üç farklı firma bu sektörde hizmet vermektedir. Bu haberimizde bu firmalardan bir olan Turkcell firmasında fatura borç sorgulamasının ve ödemesinin nasıl yapılacağını anlatmaya çalışacağız.

Turkcell fatura borç sorgulama ve ödeme

Cep telefonu faturalarının ödenmesi ve sorgulanması ekiz dönemlerde abonelere sıkıntı çıkarmaktaidi. Fakat gelişen teknoloji ile bu sorunlarda yavaş yavaş ortadan kalkmaya başladı. Özellikle internet teknolojisinin gelişmesi bu sorunun çözümünde büyük paya sahiptir. Artık aboneler internet üzerinden rahatlıkla kredi kartlarını kullanarak ödeme işlemlerini yapabilmektedirler. Yinede bu işlemleri yaparken bazı güvenlik önlemlerini almanızı tavsiye ederiz Bunlar;

  • Ödeme yapacağınız kredi kartını bir sanal kart oluşturarak kullanınız.
  • Ödemeyi gerçekleştirdiğiniz bilgisayarda virüs programının olamsını sağlayınız.
  • Şüpheli herhangi bir adım gördüğünüzde işleminiz durdurunuz. Çünkü ödeme sayfası diye girdiğiniz ekran görüntü olrak resmi bir sayfa görünsede bazen arka planda farklı bir sitenin uzantısı çıkabilmketedir.

Bu güvenlik önlemlerini aldıktan sonra turkcell firmasının online işlemleirne girmeden resmi web sayfası üzerinden fatura bilgisi sorgulayabilir ve ödemesini yapabilirsiniz. Aşağıda bu ödeme ekranının görüntüsünü yayınladık. bu sayfaya ulaşmak için turkcell.com.tr/yardim/yardim-araclari/fatura-borc-sorgulama-ve-odeme?place=support_category bu linki tarayıcınızın adres çubuğuna kopyalayıp enter tuşuna basınız. Aşağıdaki resimde göründüğü gibi bir kaç farklı yöntem ile faturanıza ulaşıp ödeme yapabilirsiniz. Ekranda yer alan bilgileri eksiksiz yazarak fatura borcumu sorgula tuşuna basınız.

Turkcell fatura borç sorgulaması ve ödemesi nasıl yaplır


Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2017, 12:23

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!