Turkcell Faturali Tarifeler ve Kampanyalar

Turkcell operatöründe faturalı hatlar için en uygun kampanya hangisi? Turkcell en ucuz tarife ve paket hangisi? Turkcell faturali tarifeler ve kampanyalar .  Aşağıda genel Turkcell faturalı tarifler ve Turkcell faturalı hatlar için kampanyalar yer alma

Turkcell Faturali Tarifeler ve Kampanyalar
müşteri hizmetleri
Turkcell operatöründe faturalı hatlar için en uygun kampanya hangisi? Turkcell en ucuz tarife ve paket hangisi? Turkcell faturali tarifeler ve kampanyalar .  Aşağıda genel Turkcell faturalı tarifler ve Turkcell faturalı hatlar için kampanyalar yer almaktadır. Ara ara yazılarımızda üç operatörün tarifeleri ve kampanyalarına yer vermeye devam edeceğiz. Her operatörün kendine özel verdiği hizmetler var. Bazı operatörler sinyal çekim kalitesi, ses kalitesi, internet hizmet kalitesi yada en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. İnternet paketleri ile ilgili daha önce hazırladığımız Turkcell Vodafone Avea internet paketleri yazımızı inceleyebilirsiniz. Bakalım yakın zamanda hizmete alınacak 4.5G, üç operatör Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom (Avea) ' da nasıl bir tarifler ve paketler yer alacak.

Turkcell hepsi 1000 paketi

Her yöne 1000 dk, 1000 SMS, 1 GB internet Hepsi 1000 Paketi, Yıllık abonelikte aylık ücreti 59 TL. Aylık abonelikte ise 69 TL.
  • Fiyata dahil olmayan sadece telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti.
  • 06.07.2015 tarihinden önce bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalanan müşteriler, taahhüt süresi sona erene kadar paket aşımında farklılıkla görülmektedir
Turkcell profesyonel 1000 plus
  • Bu paketten yararlanabilmeniz için,  TİM ziyaret edebilir veya Turkcell' e e-posta gönderebilirsiniz. Her yöne 1000 DK, 2 GB internet, 1000 SMS her yöne yıllık aboneler için aylık ücret 59 TL. Aylık aboneler içinse 75 TL.
  • Kampanya şartlarına göre taah. süresi içerisinde ayrılan müşteriler, kampanyadan faydalandığı her ay için faturalarına artı 16 TL yansır.TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir.

Turkcell faturali tarifeler ve kampanyalar

Turkcell faturali tarifeler ve kampanyalar Turkcell faturali tarifeler ve kampanyalar Turkcell faturali tarifeler ve kampanyalar 2016

Turkcell faturali tarifeler ve kampanyalar

Turkcell faturali tarifeler ve kampanyalar 2016 Turkcell faturali tarifeler ve kampanyalar 2016 Turkcell faturali tarifeler ve kampanyalar 2016 Turkcell faturali tarifeler ve kampanyalar 2016 Turkcell faturali tarifeler ve kampanyalar 2016 Uyarı: Bilgiler Turkcell resmi sitesinden alınmaktadır. Bu bilgiler değişiklik gösterebileceğinden Turkcell ile iletişime geçmeniz önerilir.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail akkaş
İsmail akkaş - 3 ay Önce

10 gb internet

Serkan pehlivan
Serkan pehlivan - 5 ay Önce

Faturali kambanyalar

Osman Yıldız
Osman Yıldız - 9 ay Önce

Engel tanımayan hepsi 5Gb paketi

debreli hasan
debreli hasan - 2 yıl Önce

Abi indirim yok mu hic...

ali haydar sungurlu
ali haydar sungurlu - 2 yıl Önce

türksele abone olacaktım negöreyim tam kazık bütün tarifeler vodofona yine devam

njt
njt - 3 yıl Önce

Turkcell de tarifeler hep kazık.. avea da 4 gb internet 1000 dk konuşma 1000 sms 42 tl civarında..