Turkcell limit sarı kutu puan sorgulama ve nasıl yükseltilir artırılır?

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Turkcell sarı kutu nedir? Puan nasıl sorgulanır? Puan nasıl yükseltilir artırılır? Turkcell firmasından cihaz alabilmek için limit puan artırma nasıl yapılır sorunuzun cevabı bu haberimizde…

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Telefon satışları son dönemde satış yeri olarak değişiklik göstermektedir. Artık cep telefon satışları dükkanlarda değil cep telefonu bayilerinde hat üzerinden satın alınmaktadır. Yalnız GSM operatörleri herkese her telefon modelini vermemektedir.

Telefon cihazları verilen GSM firmaları kullanıcıları belirli kriterlerle puanlandırmaktadır. GSM bayilerine gidip TC kimlik numranızı verdiğinizde puanınız size söylenmektedir. Bu puana göre karşılığında bulunan telefonu alabilirsiniz.

Turkcell limit sarı kutu puan sorgulama ve nasıl yükseltilir artırılır?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Turkcell limit sarı kutu sorgulama

Peki limit puan yetmediği zaman nasıl artırma yapabiliriz. İşte bı sorunuzun cevabı bu haberimizde; Bunu için bir kaç farklı yöntem bulunmaktadır.

Turkcell Limit Puan’ına Sarı Kutu tabiri kullanılmaktadır. Turkcell hattınız kullandığınız her bir güne 1 puan verilmektedir. Turkcell firmasından telefon alabilmeniz için 6 ay bu hattu kullanmanız gereklidir. Turkcell Limit Puan’nını düzenli olarak artırmak için faturalarınızı düzenli olarak gününde yatırmanız gereklidir. Turkcell Limit Puanında yüksek puan alabilmke için 30 TL ve üzeri faturalarınızda sizlere daha yüksek puan verilecektir.

Yukarıdaki işlemlerinizin ardından kredi siciliniz temiz olduğu müddetçe Turkcell firmasından puanınıza tekabül eden cihazı alabilirsiniz. Bu işlemlerin ardından Samsung, iPhone, LG veya Sony Xperia gibi bilindik markalardan herhangi birini alabilirsiniz.
 


Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 23:11

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak